X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Królewski smak domowych przetworów

przetwory
Opracowanie: Cukier Królewski
Światem rządzi moda. Smakiem rządzi Król(ewski)! Świat mody od kilku już sezonów stawia głównie na naturalność. Cukier Królewski postanowił w ślad za światowymi wybiegami, rozpocząć kampanię promującą naturalność również w kuchni. Naturalny wygląd, naturalne tkaniny.

Dlaczego nie naturalne słodkości? Dla wszystkich miłośników domowych przetworów, do których robienia zachęca Cukier Królewski, przygotowano również Wielką Loterię. Jej uczestnicy będą mieli szansę wyposażyć swoje kuchnie w modne urządzenia AGD o wartości 10 000 złotych. Szczegółowe informacje na temat loterii, znajdują się na promocyjnych opakowaniach białego Cukru Królewskiego oraz na stronie

Cukier Królewski promuje modę na naturalność
Producent Cukru Królewskiego postanowił przypomnieć, że podążanie za modą niekoniecznie musi oznaczać odejście od tradycji. Najlepszym tego dowodem jest powrót do domowych przetworów, które co roku pojawiają się w naszych spiżarniach. Jednak sporządzanie naturalnych smakołyków, zrobionych ze świeżych, soczystych owoców, nie powinno być wyłącznie domeną naszych babć i mam. Cukier Królewski zachęca wszystkie młode adeptki sztuki kulinarnej, do bycia modną nie tylko poprzez naturalny wygląd, ale również dzięki serwowaniu najbliższym własnoręcznie sporządzonych, na bazie świeżych, sezonowych owoców i czystego, białego, tradycyjnego cukru, konfitur, powideł i marmolad.

Wielka Loteria – modne AGD w Twojej kuchni (i słoiczki jak marzenie)
Kiedy już nasze słodkości zamkniemy szczelnie w słoiczkach i ustawimy na półkach w spiżarni, Cukier Królewski zaprasza do wzięci udziału w Wielkiej Loterii, dzięki której każdy modny fan kulinariów będzie miał szansę wyposażyć swoją kuchnię w nowe urządzenia AGD o łącznej wartości 10.000 złotych. Nagrodą gwarantowaną dla pierwszych 3.000 zgłoszeń są zestawy do dekoracji słoików w postaci 10 "czapeczek", 10 gumek i 10 etykiet na słoiki z konfiturami. Szczegóły Wielkiej Loterii znajdują się na promocyjnych opakowaniach białego Cukru Królewskiego.

DŻEM Z MIRABELEK
Składniki:
1 kg mirabelek
2 kg dyni
2 szklanki cukru

Umyte i wydrenowane mirabelki rozgotowujemy bez wody! Następnie przecieramy je przez durszlak. Obraną i wydrążoną dynię rozgotowujemy, podobnie jak mirabelki, dodając jednak 1 -2 łyżki wody, następnie przecieramy.
Łączymy oba przeciery, smażymy, cały czas mieszając, aby przecier osiągnął szklistość. Wsypujemy cukier i zagotowujemy, nie dopuszczając do wrzenia. Całość wkładamy do słoików. Nie pasteryzujemy.
Źródło: Open Media PR
18-08-01 14:10:06