X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Eksplozja barw i kobiecości w makijażu VIPERA COSMETICS

Czas otworzyć oczy, poczuć ciepło własnego ciała i ocknąć się po zimie na eksplozję napompowanego energią koloru, również w makijażu. Przed nami wiosna, wkrótce lato. Nadchodzą szalone pory roku pełne radości, słońca, odnajdywania barw szczęścia. W tym pełnym doznań okresie roku, w makijażu będzie dominował „otwarty” kolor. Wynurzając się z zimowej szarości głośno krzyczymy - „Kobiety lubią Kolory!”. Odnajdując w energii wiosny i lata rysy kobiecego „ja”, makijażystki VIPERA COSMETICS wydobywają niezwykle kobiecy „look” w zdecydowanie pięknych i zwycięskich w tym sezonie kolorach.

TRENDY W MAKIJAŻU WIOSNA-LATO 2014
Opracowanie: VIPERA COSMETICS
Źródło: VIPERA COSMETICS
Podstawą tego makijażu jest mocne oko. Klasyczne rozwiązania i „standardowe” barwy zastępujemy nowym, dosyć odważnym kolorem oraz mocną kreską. Uzyskujemy zespolony z siłą świetlanej natury przebojowy, egzotyczny i rockowy zarazem makijaż o soczystych barwach, technicznie wypracowany, intrygujący i urzekający.

Podstawą makijażu w klimacie egoztycznego Rocka jest dobór uzupełniających się, szlachetnie nasyconych kolorów. Stelażem makijażu oka jest graficzna, napigmentowana czernią kreska (EE01), która optycznie powiększa i szeroko otwiera oko. Wykonana jest w taki sposób, aby utrzymywać w ryzach energetyczne barwy. Dopełnienie stanowi zestawienie głębokiego fioletu (CM35), łagodnie roztartego i przenikającego w soczystą mandarynkę (CG46). Strefę pod łukiem brwiowym rozświetlamy (CM24), aby roziskrzyć oko i wydobyć piękno nakreślonych Brow Linerem (EE01) brwi.
Uzupełnieniem twarzowego makeup’u są delikatnie podkreślone kości policzkowe w świeżej, odmładzającej kolorystyce brzoskwini (RR10). Usta obowiązkowo pomalowane Szminką lub Błyszczykiem w najmodniejszej morelowej lub pomarańczowej tonacji (SK12).
W tym sezonie nie możemy zapomnieć o oryginalnych efektach na paznokciach. Królować będzie artystyczny manicure. Zgodnie ze światowymi trendami, marka VIPERA COSMETICS przygotowała pełne zestawy o wyjątkowych walorach - Artistic Manicure Set - do artystycznego zdobienia paznokci w stylach: American French, Roulette Ombre lub Free Style.

Tej wiosny i lata, nie tylko kwiaty, motyle i ptaki dodadzą Światu śmiałych odcieni! Dołączą do nich kobiety – bo „Kobiety lubią Kolory!”.
Źródło: Vipera Cosmetics
Opracowanie: Agnieszka Sadzikowska
20-01-31 15:11:04