X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Warsztaty stylu Hannah Montana - 6 marca C.H. Złote Tarasy

Hannah Montana
W najbliższą sobotę, 6 marca 2010, w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie, odbędą się warsztaty stylu Hannah Montana. Spotkanie poprowadzą: Julia Hertmanowska, polski głos Hannah Montana i Barbara Mielniczuk, stylistka mody młodzieżowej. Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 16:00.

W trakcie warsztatów odbędzie się pięć sesji, z których każda będzie podzielona na część teoretyczną i praktyczną. Na początku uczestnicy dowiedzą się czym inspiruje się Hannah Montana w komponowaniu swojego stroju, jakie fasony i dodatki dominują w jej garderobie oraz jak w prosty sposób uzyskać efekty jej stylizacji na co dzień. Krótki wykład zostanie wzbogacony prezentacją zdjęć i klipami filmowymi prezentującymi zmiany w ubiorze Hannah Montana, jakie zaszły na przestrzeni trzech sezonów serialu.

W części praktycznej uczestnicy będą mieli okazję zaprojektować koszulkę inspirowaną stylem młodzieżowej ikony mody oraz samodzielnie skompletować garderobę najbliższą jej stylowi, spośród ubrań i dodatków udostępnionych przez stylistkę.

Warsztaty będą na bieżąco filmowane, a minireportaże, za zgodą osób w nich uczestniczących, zostaną zamieszczone na oficjalnej stronie Disney Channel na YouTube.

Hannah Montana
Warsztaty związane są z designerskim konkursem internetowym organizowanym przez Disney Channel, który rozpoczął się 27 lutego. Na stronie internetowej Hannah Montana Style , dzięki prostej aplikacji można stworzyć własny projekt męskiej lub damskiej koszulki.
Jury, złożone z przedstawicieli Disney Channel, wybierze ze wszystkich zgłoszeń trzech półfinalistów, których projekty zostaną poddane ocenie internautów na oficjalnej stronie konkursu. Zwycięzca poleci na wycieczkę do Hollywood, gdzie spotka się ze stylistką serialu, przejdzie przemianę wizerunku w styl Hannah Montana oraz odwiedzi park rozrywki Disneyland. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie

Dzięki 5 specjalnie przygotowanym stanowiskom komputerowym, uczestnicy sobotnich warsztatów będą mieli możliwość zapoznania się ze stroną internetową konkursu oraz przygotowania przy jej użyciu swojego własnego projektu koszulki. Z półgodzinnej sesji komputerowej będzie mógł skorzystać każdy, kto poda hasło "styl Hannah Montana".

"Hannah Montana to światowy fenomen i jeden z najpopularniejszych seriali wśród polskiej młodzieży. Cieszymy się, że przy okazji rozpoczęcia konkursu Hannah Montana Style, wspólnie z Julią i Basią mogliśmy stworzyć warsztaty stylu, które są w świecie mody niecodziennym wydarzeniem" - mówi Maciej Bral, Wiceprezes i Dyrektor Generalny Disney Channels na Europę Środkowo-Wschodnią.

Hannah Montana to ikona mody młodzieżowej. Nigdy dotąd nie istniała gwiazda, która posiadałaby takie rzesze fanów i naśladowców na całym świecie. Ona łączy w sobie wszystko to, co nastolatki podziwiają - swobodę, oryginalność i ekstrawagancję. Warsztaty stylu, to coś zarówno dla młodszych jak i tych trochę starszych fanów serialu. To dobra okazja również dla rodziców chcących zrozumieć fascynacje swoich nastoletnich dzieci.

Zajęcia potrwają do godziny 16:00. Dla najbardziej aktywnych uczestników organizatorzy przewidują nagrody niespodzianki. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia warsztatów stylu Hannah Montana. Wstęp wolny.

Informacje dodatkowe:
Konkurs Hannah Montana Style odbywa się na terenie Polski, Turcji i Południowej Afryki. W każdym z państw zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, który pojedzie do Hollywood, a jego wycieczka zostanie sfilmowana dla Disney Channel. Do portfolio Disney Channel EMEA należy 59 kanałów przeznaczonych dla dzieci w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce i/lub pasm kanału dostępnych w 121 krajach i w 21 językach. W roku 2009 Disney Channel zajął pierwsze miejsce w rankingach kanałów tematycznych przeznaczonych dla dzieci w 7 krajach obszaru EMEA. Zasięg Disney Channel rośnie bardzo szybko na terenie obszaru EMEA, gdzie Disney Channel odgrywa kluczową rolę w przedstawianiu marki Disney nowym konsumentom.
Globalnie, do portfolio Disney Channels Worldwide należą 94 kanały dostępne w 169 krajach/terytoriach, z 63 pasmami kanałów i w 33 językach.
Źródło: On Board PR
18-08-09 07:10:02