X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

200-watowy zestaw głośników do komputera

neodymowe głośniki
Opracowanie: Altec Lansing
Altec Lansing wprowadza na rynek 200-watowy zestaw głośników do komputera - który jest połączeniem wyszukanego wzornictwa z mocą odtwarzanego dźwięku muzyki, gier i filmów.

Firma, należąca do Plantronics, lider na rynku dźwięku cyfrowego, zaprojektowała wyróżniający się stylistyką, trzyczęściowy zestaw głośników dużej mocy do komputerów, odtwarzaczy mp3, itp.

Z 200 watami ciągłej mocy RMS, w dodającej ekspresji oprawie, głośniki Altec Lansing Expressionist™ Ultra (MX6021) są jednym z najpotężniejszych komputerowych systemów audio na rynku. Prapremiera głośników w Polsce miała miejsce podczas zakończonego właśnie Polskiego Finału World Cyber Games 2009.
Dźwięk o tak imponującej sile pochodzi z pięciu cyfrowych wzmacniaczy zasilających pięć oddzielnych głośników, co powoduje wspaniałą eksplozję brzmienia. Każdy element zestawu: 3-calowe głośniki średniotonowe, 1-calowe neodymowe głośniki wysokotonowe i 6,5-calowy subwoofer z dużym skokiem membrany (typu long-throw) jest indywidualnie zasilany bezpośrednio ze źródła energii. Rezultatem jest wyjątkowe oddanie detali, a użytkownik może naprawdę poczuć bas, od którego zatrzęsie się ziemia. Unikalnie zaprojektowany trzyczęściowy zestaw przenosi jakość dźwięku muzyki, filmu i gier na zupełnie nowy poziom odsłuchu.

- Możemy pochwalić się doskonałym zrozumieniem potrzeb i wymagań użytkowników oraz umiejętnością projektowania sprzętu, który pasuje do obecnego ich stylu życia - mówi Don Milks, Senior Manager of Product Management w Altec Lansing. – Dziś coraz więcej ludzi gromadzi i przechowuje multimedia i muzykę w komputerze, dlatego tak ważna jest dla nich jakość dźwięku. Oczekują systemu audio, który oferuje świetny, mocny dźwięk bez zniekształceń głosu ulubionego artysty, zakłóceń w odbiorze sceny filmowej, czy w grze wideo. Zestaw głośników Expressionist™ Ultra dopasowuje się do tych wymagań idealnie – dodaje.

Nieprzeciętny design Expressionist™ Ultra MX6021E wyłamuje się z grupy tradycyjnych form innych głośników. Zestaw jest zaprojektowany po to, by go eksponować, a nie ukrywać. Współczesny, industrialny wygląd głośników satelitarnych podkreślają widoczne membrany umieszczone w półprzezroczystych obejmach. Subwoofer ma charakterystyczny trapezoidalny kształt, który rozprasza falę stojącą, zapewniając głęboki bas budzący nasze multimedia do życia. Expressionist™ Ultra to zestaw głośników perfekcyjnie pasujący do stylistyki dzisiejszych komputerów, który mocą i jakością dźwięku skutecznie konkuruje z wieloma zestawami stereo i może być wykorzystywany do telewizora i konsoli gier.

CECHY
200 Watt - elektrownia – niezależne wzmacniacze dla przetworników basów, średnich i wysokich tonów osobno dostarczają wyjątkowo czystej mocy przy każdej głośności
Pełne, precyzyjne brzmienie – każdy z satelitów odtwarza wyraźny dźwięk o pełnym spektrum z 3-calowego średniotonowego oraz 1-calowego wysokotonowego głośnika neodymowego.

Prawdziwie głębokie basy – bas niskiej częstotliwości, który (zobaczysz tu) możesz poczuć, usłyszysz z 6,5-calowego skierowanego do przodu subwoofera z dużym skokiem membrany (typu long-throw) umieszczonego w drewnianej obudowie w kształcie trapezu.

Ergonomiczny regulator basów, wysokich tonów i głośności, który możesz ustawić dowolnym miejscu niezależnie od głośników. W nim dodatkowe wejście AUX IN - można podłączyć odtwarzacz MP3 oraz gniazdo wyjścia stereo 3,5mm na słuchawki.

Podłączanie dodatkowych urządzeń – wejście AUX IN i dołączony adapter RCA 2xCINCH pozwalają na podłączanie dodatkowego urządzenia takiego jak: MP3, TV, konsola do gier, odtwarzacz DVD, VCR lub CD, podczas gdy na stałe do zestawu podłączony jest komputer.

DANE TECHNICZNE
- Dwa głośniki 3-calowe (75mm) średniotonowe i dwa 1-calowe (25 mm) wysokotonowe głośniki neodymowe
- 6,5 calowy (165 mm) subwoofer z dużym skokiem membrany typu long-throw
- Poziom ciśnienia dźwięku (SPL)– 106 dB
- Całkowita moc ciągła – 200 Watt RMS
- głośnik średniotonowy – 33 Wattt na kanał 4Ohm/10%THD/150Hz-2.5kHz
- głośnik wysokotonowy – 33 Watt na kanał 4Ohm/ 10%THD/2.5kHz-20kHz
- Subwoofer – 68 Watt 8Ohm/10%THD/40Hz-180Hz obciążenie dla jednego kanału Single Channel Loaded
- Pasmo przenoszenia systemu: 40 Hz – 20 kHz (-10 dB) stosunek sygnału do szumu @ 1kHz wejście > 75 dB

Wymiary:
- Głośnik: 135.8mm (szerokość) x 156.9mm (głębokość) x 220.6m
(wysokość)
- Subwoofer: 260.0mm (szerokość) x 382.5mm (głębokość) x 400.0mm (wysokość)
Źródło: Prestige PR
19-01-05 07:16:02