X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zdrowy i ciepły posiłek

la Boheme
Opracowanie: la Boheme
Długi i męczący dzień w pracy, kilka godzin przed komputerem, to nasza codzienność, a kiedy zjeść zdrowy i ciepły posiłek?...

Odpowiednie odżywianie odgrywa ogromną rolę nie tylko w przypadku chorób, lecz również pomaga walczyć ze stresem, bezsennością i brakiem energii, a także z agresja. Tych właśnie objawów najbardziej powinniśmy unikać w pracy. Jedzenie jest częścią naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko podstawowych składników odżywczych, ale i przyjemności.
Najlepszym sposobem na stres i zmęczeniem jest posiłek w miłej atmosferze. Na świecie coraz modniejsza staje się tak zwana foodterapia. Jednak często o tym zapominamy, jemy w bufecie pracowniczym bądź z braku czasu, nawet przy komputerze. Jednak warto znaleźć chwilę, aby wyjść z biura i odpocząć, jedząc znakomity lunch. Nie zwlekajmy więc, tylko szybko przystąpmy do zmiany naszych nawyków żywieniowych w pracy.

la Boheme
Jest wiele restauracji, które oferują zdrowe i smaczne jedzenie, a do tego również i niedrogie. Nowa la Boheme, która mieści się przy Pl. Teatralnym, czyli w centrum stolicy, oferuje właśnie takie lunche. W restauracji można zjeść business lunch ze zdrowych i świeżych składników, a do tego w zadowalającej cenie 29zł za osobę. Lunch jest serwowany w formie bufetu szwedzkiego, składającego się z przystawek, ciepłych dań głównych oraz deserów. Nie sposób również nie wspomnieć o Szefie Kuchni. Łukasz Deput, to mistrz łączenia smaków. Proponuje gościom tradycyjną polską kuchnię, zaskakując innowacyjnymi interpretacjami znanych potraw i przepisów. Ciekawe kompozycje smaków i najlepsza jakość składników - z tego znane jest to miejsce.

Teraz jest kolejna okazja, aby odwiedzić tę wyjątkową restaurację. Goście, którzy dawno tu nie byli, odkrywają nieznane dotąd smaki i… wracają ciekawi kolejnych pomysłów kucharza.
19-05-15 07:02:02