X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Opracowanie: Etap Sofa
Źródło: Etap Sofa
Miejsce pracy to niekoniecznie biuro. Dlaczego nie pozwolić sobie na luksus home office, jeśli mamy taką możliwość? Etap Sofa wychodzi naprzeciw nowym zawodowym trendom, by pozwolić nam pracować w komfortowych warunkach – niezależnie od lokalizacji.

Na kanapie
Gabinet zobowiązuje do reprezentacyjnej stylizacji. Warto przygotować w nim miejsce na przyjmowanie gości. Nawet jeżeli gabinet ma ograniczony metraż, z pewnością znajdzie się w nim miejsce na wygodny fotel czy dwuosobową sofę. Kompaktowa kolekcja Basic idealnie wpasowuje się w tego typu aranżacje. Tworzy idealny nastrój do negocjacji lub biznesowych rozmów przy dobrej kawie.

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Opracowanie: Etap Sofa
Źródło: Etap Sofa
W przerwie
Komfortowy odpoczynek jest równie ważny, jak wygodne miejsce pracy. Dlatego w przerwie na kawę, zamiast wykonywać towarzyskie telefony, znacznie korzystniej jest wyciszyć umysł i zrelaksować ciało. Kolekcja Bentley oferuje kompletną gamę minimalistycznych wzorniczo mebli, z których można skompletować w pełni każdy chill room: fotele, sofy dwu i trzyosobowe, narożniki, pufy, a nawet stoliki kawowe.

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Opracowanie: Etap Sofa
Źródło: Etap Sofa
Na kolanie
Często mieszkanie okazuje się dogodniejszym miejscem do pracy niż biuro. Coraz popularniejsze stają się też formy zatrudnienia, które pozwalają na pracę z domu. Taka sytuacja wymaga oczywiście pewnych zmian w aranżacji wnętrz. Kolekcje Super Line i Grand Vario zostały zaprojektowane tak, żeby komfortowo korzystać m.in. z laptopa czy innych urządzeń elektronicznych. Specjalne schowki i wysuwane z podłokietników ruchome stoliki na komputer, pozwalają pracować z domu bez kompromisów w dziedzinie wygody. Z kolei wysuwane podnóżki podnoszą nie tylko wyżej nogi, co wpływa zbawiennie na krążenie, ale i jakość wymuszonej pozycji siedzącej.

Google już dawno zauważył pozytywny wpływ relaksu na wyniki w pracy. Co chwilę zaskakuje swoich pracowników kolejnymi udogodnieniami w swoich biurach, jak gabinet masażu, siłownia, kawiarnia czy sala gier komputerowych – opowiada Jarosław Szurpicki, brand manager marki Etap Sofa - Nie tylko nasz zawód powinien być satysfakcjonujący. Równie istotne są warunki, w jakich go wykonujemy. Pracujmy wygodnie, podsumowuje z uśmiechem.
Opracowanie: Magdalena Sadowska Gronert
20-07-02 11:16:16