X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Rozgrzany temperament tostera Bugatti

tostery
Opracowanie: Casa Bugatti
Toster Volo – włoskiej marki Bugatti – wprawi w poranną ekstazę. Sam przygotuje chrupiące pieczywo, zadba, by tosty się nie zwęgliły, prawie poda do ręki gotowe grzanki. Przy nim nie trzeba się spieszyć, bo wyręcza w wielu czynnościach, nie trzeba go kontrolować, bo jest nadzwyczaj samodzielny.

Włoska firma Bugatti z dumą może powiedzieć, że stworzyła prawie myślący toster.Włoski Apollo
Toster Volo jest absolutnie piękny, bez zażenowania mógłby konkurować o miano najprzystojniejszego z samym Apollinem. Jest potężny, solidny, stabilny i wyjątkowo funkcjonalny. Jest tak "rasowy", jak najbardziej sportowe samochody świata. To doskonały towarzysz zarówno pani, jak i pana domu. Ona – znajdzie w nim wyrozumiałego partnera, który pozwoli jej oddać się angażującej porannej toalecie. On - zasiądzie, jak duże dziecko, wpatrzony rozmiłowanym wzrokiem w swoje prywatne Bugatti, podziwiając futurystyczny, świecący magnetycznie bram (zobacz oferta). I Ona i On przeżyją poranną ekstazę, próbując fenomenalnych grzanek w wykonaniu tostera Volo.

Prawdziwy toster renesansu
tostery
O tym, kto wiele potrafi i wie, mówi się współcześnie z aprobatą: "człowiek renesansu". Proponujemy podobnym mianem ochrzcić jedyne w swoim rodzaju Volo – to prawdziwy "toster renesansu", demiurg chrupkiego śniadania. Czego on nie potrafi?! Toster Volo rozmraża pieczywo, opieka je, wedle życzenia, z jednej bądź obu stron, przygotowuje pyszne tosty, rumieni bagietki i bułki.
Jest genialnie wręcz prosty w obsłudze. Na wewnętrznym panelu tostera wybiera się jeden spośród 6 poziomów zarumienienia tostów. Z kolei zewnętrzny pierścień futurystycznego sterownika pozwala zdecydować, czy rozmraża się pieczywo, opieka z jednej strony, czy odgrzewa. Każdy z programów ma również 6 poziomów temperatury. Teraz trzeba tylko włączyć przycisk – "go". I Volo zaczyna działać. Samodzielnie wsunie koszyk z tostami w swoje rozgrzane wnętrze, sam zmierzy czas potrzebny do ich zarumienienia, sam również automatycznie wysunie grzanki. A wiążącego krawat czy poprawiającą makijaż przywoła do kuchni potrójnym dźwiękiem.

Futurystyczny uniwersalizm Bugatti
Volo ma jeszcze jedną, niezaprzeczalną zaletę. Pasuje do każdej kuchni – niezależnie od jej stylu. Doskonale czuje się zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak i tych tradycyjnych. Dodatkowo – mnogość kolorów tostera Volo pozwala dobrać go do swoich preferencji stylistycznych.
Jeśli Volo stanie na blacie obok Divy, Veli czy Umy – swoich uroczych sióstr z rodziny Bugatti – trudno się będzie spod czaru takiej kuchni wyzwolić.

Delektując się chrupkimi tostami, sklep zaprasza na aromatyczne tête-à-tête z geniuszem o rozgrzanym temperamencie – tosterem Bugatti.

Joanna J. Gawlikowska
Krystian Wawrzyczek
19-10-17 13:06:29