X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Eden w łazience

meble łazienkowe
Opracowanie: Coram Poland
Jeśli nazwę nowych mebli łazienkowych firmy Tiger potraktować jako obietnicę, to na pewno jest to obietnica dotrzymana. Spełnia ją m.in. atrakcyjna forma, ciekawa kolorystyka oraz zastosowane rozwiązania użytkowe.

Eden – nowa linia mebli łazienkowych holenderskiej marki Tiger, to propozycja utrzymana w klasycznej stylistyce. Proste bryły mebli, stonowane kolory, podwieszana konstrukcja sprawiają, że jest to produkt uniwersalny. Wzorniczej czystości dodaje meblom brak widocznych uchwytów (szafki posiadają specjalne wcięcia, które służą do ich otwierania).
Eden w łazience
Modułowość, to kolejna ważna cecha kolekcji Eden. Poszczególne elementy serii przygotowane zostały tak, aby można je było dowolnie zestawiać, np. długości blatów dostosowane są do wymiarów szafek podumywalkowych. Ponadto wszystkie meble mają jednakową głębokość 43 cm.

W kolekcji oferowane są szafki podumywalkowe o długości 45 i 90 cm, dostępne w wersji z drzwiami (link tu...) lub z szufladą. Nad umywalką możemy powiesić albo funkcjonalną szafkę z lustrem, albo okrągłe lustro z nadrukiem. Wszystko zależy od naszych potrzeb i efektów, jakie chcemy uzyskać.
Regał wiszący o wysokości 160 cm proponowany jest w dwóch wersjach: z dwojgiem drzwi oraz z drzwiami i szufladą. Duży, wygodny mebel to wprost idealne miejsce do przechowywania ręczników, zapasowych środków higienicznych czy kosmetyków. Kolekcję uzupełniają blaty podumywalkowe o długości: 45, 90, 135 cm.

Eden w łazience
Meble Eden dostępne są w trzech rodzajach wykończenia: biały wysoki połysk, jasny dąb oraz antracytowy brąz. W pierwszym przypadku fronty wykonane są z MDF, w dwóch pozostałych z płyty laminowanej. Standardem w kolekcji są zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania, które podnoszą komfort użytkowania mebli. Funkcjonalnym elementem serii jest elegancki wspornik do mocowania blatu do ściany, który jest także wieszakiem na ręcznik.

Dystrybutorem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na stronie internetowej
Źródło: Synergia PR
19-03-07 07:18:02