X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kolorowy sen zimowy 

Kolorowa pościel dla dzieci
Opracowanie: Kids Town
Źródło: Kids Town
Po całym dniu zimowych szaleństw, wciąż jeszcze z czerwonymi od mrozu policzkami, wracamy do domu. Już dawno pora spać, więc po szybkiej, ciepłej kąpieli rodzice od razu kładą nas do łóżek. Chłodna, pachnąca kołdra szybko ogrzewa się i otula wybiegane, już coraz spokojniejsze ciało. Kolorowa pościel, poczucie bezpieczeństwa, niekontrolowane zapadanie z wieczornych, dziecięcych marzeń w zupełnie beztroski sen. To wspomnienie które łatwo przywołać, jest charakterystyczne i wyjątkowo przyjemne, prawda?

Moment zasypiania, chociaż przez dzieci najchętniej odkładany jak najdłużej, może być też skojarzony z zabawą, bliskością. To można osiągnąć oczywiście przez utulenie malucha do snu, spędzenie tych kilku chwil razem, przeczytanie kilku stron ulubionej bajki. Odpowiednio urządzona sypialnia, może być dla młodego człowieka ,,bazą", miejscem bezpiecznym, ciepłym, ulubionym, do którego chętnie będzie co wieczór wracał. Wystarczy zadbać o kilka szczegółów i będzie jeszcze przyjemniej.

Kolorowa pościel dla dzieci
Opracowanie: Kids Town
Źródło: Kids Town
Każdy dobrze wie, chociaż nie zaszkodzi przypomnieć, że najzdrowiej zasypiać w dobrze wywietrzonej sypialni. Nie należy bać się przeziębienia. Wystarczy otworzyć okno na kwadrans i dopiero po około 30 minutach, kiedy pokoik zdąży się już nagrzać, wejść pod kołdrę.

W zależności od pory roku należy wybrać odpowiedni poziom ciepła pościeli. Latem często wystarcza lekki kocyk, zimą zaś warto zadbać o odpowiednio grubą pierzynkę. Ubrana w piękną pościel, może zamienić się w bajkową, magiczną bramę do świata marzeń i snów. Urocze kotki, kolorowe baloniki i zwariowani, fantastyczni przyjaciele zabiorą malucha ze sobą w codzienną podróż wgłąb wyobraźni.

Wyjątkowa pościel od Lela Blanc będzie pięknie wyglądała w każdym wnętrzu. Do snu utuli noworodka i przedszkolaka, można ją kupić w dwóch rozmiarach. Ich dwie najnowsze kolekcje zostały zaprojektowane przez znanych polskich ilustratorów. Dla tych, którzy najbardziej ze wszystkich zwierzątek kochają puszyste, mruczące kotki, Elżbieta Wasiuczyńska narysowała serię ,,A ja mam kota". Miłośnikom psów spodoba się zabawna seria ,,Psykliści". Marka jest bardzo mocno przywiązana do jakości, wszystkie ich pościele są szyte w Polsce. Do snu utuli noworodka i przedszkolaka, jest dostępna w dwóch rozmiarach, także online na . pościele (strona internetowa)
Źródło: Sisu
Opracowanie: Magdalena Wrzosek
18-06-22 15:21:49