X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet
Opracowanie: Bodylook
Źródło: Bodylook
Przed nami jedna z unikalnych okazji, by ucieszyć bliską sercu kobietę wyjątkowym podarunkiem. Bukiet tulipanów dla mamy, butelka dobrego wina dla koleżanki z pracy, a co dla ukochanej? Wybór jest naprawdę imponujący. Sklep z ekskluzywną modą plażową dzieli się refleksją na temat dobrze dobranych prezentów dla pań.

Podobnie jak prawdziwa jest stara sentencja, głosząca, że o gustach nie należy dyskutować, tak nie ma jednego klucza, który można uniwersalnie stosować w doborze prezentów. Otaczają nas ludzie o rozmaitych temperamentach i osobowościach, wrażliwości estetycznej i smaku. Dlatego zakup prezentu, który subiektywnie postrzegamy jako rewelacyjny powinna poprzedzić refleksja nad tym, czy aby na pewno w podobny sposób zachwyci swego adresata.

Z okazji Dnia Kobiet
Opracowanie: Bodylook.pl
Źródło: Bodylook.pl
Choć trudno o wspólny mianownik dla wszystkich kobiet, to jednak można pokusić się o jedno drobne uogólnienie: większość kobiet przedkłada czar prezentów osobistych ponad praktyczność tych użytkowych. Dlatego przyjrzyjmy się wnikliwie toaletce ukochanej, zawartości jej bieliźniarki oraz szafy. Chłońmy rzucane mimochodem: „chciałabym”, „marzę o”, „ucieszyłabym się z”. I mimo iż do urlopu pośród szumu fal rozbijających się o brzeg pozostało jeszcze trochę czasu, nie ignorujmy podszeptów nadchodzącego sezonu wiosna-lato.

Z okazji Dnia Kobiet
Opracowanie: Bodylook.pl
Źródło: Bodylook.pl
Zegarek, kosmetyk, książka lub płyta to propozycje prezentów, które ucieszą większość z nas, jednocześnie na tyle bezpiecznych, by nie wkraczać w intymne terytorium. Bielizna, biżuteria czy piękny strój plażowy to już idea podarunku posunięta o krok dalej. Dlatego jeśli pragniemy, by nasz prezent stanowił dar wyjątkowo osobisty – możemy skorzystać z tej właśnie podpowiedzi. Niezależnie jednak od tego, czy życzymy sobie skrócić dystans z osobą obdarowaną, czy też nie, pamiętajmy komu dajemy piękny upominek. Miłośniczka klasycznej elegancji, subtelna romantyczka czy szalona wielbicielka mocnych akcentów? Sklep internetowy nie pomoże w odpowiedzi na to pytanie, ale z pewnością podsunie kilka niebanalnych pomysłów na prezent. butelka filtrująca wodę (złap okazje na butelka filtrująca wodę: zweryfikuj te opinie)
Źródło: www.bodylook.pl
Opracowanie: www.bodylook.pl
19-01-26 07:17:02