X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pomysły na zaplanowanie własnego mieszkania

Gdy już dorobimy się własnego kąta chcemy by było ono perfekcyjne. Mamy wreszcie okazję żeby wykonać od dawna dojrzewające w naszej głowie koncepcje na urządzenie pokoi. Czasami jednakże plany te muszą być skonfrontowane z możliwością portfela, dostępnością upragnionych mebli oraz akcesoriów w salonach meblowych i panującą modą. Na jakie aspekty trzeba zwrócić szczególną uwagę?

 
Głównym problemem w kwestii realizacji planów wyposażenia jest powierzchnia lokalu. Czasami musimy zrezygnować z upragnionych detali i skorzystać z możliwości bardziej kompaktowych. Niemniej jednak, wzorów oraz pomysłów jest tak dużo, że z pewnością wybierzemy coś pośredniego, co nas zadowoli. Kobiety w większej mierze zwracają uwagę na aranżacje kuchni.
kolorowa lampa wisząca
Opracowanie: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy tutaj wybierać między kuchnią otwartą oraz zamkniętą. Ten wybór w oczywisty sposób determinuje dalsze umeblowanie pomieszczenia. Otwarte kuchnie z blatem albo wyspą dają dużą przestrzeń oraz zwrócenie pomieszczenia na sąsiedni pokój. Dzięki takiemu rozwiązaniu będąc tam nie izolujemy się od pozostałych domowników. Więcej na
  

Polecamy też

Wentylatory Venucci Silver – funkcjonalność i estetyka

wentylatory
Podczas urządzania domu czy mieszkania często zadajemy sobie pytanie: czy zdecydować się na produkt ładny czy praktyczny? Wybierając wentylator Venucci Silver nie musimy z niczego rezygnować - jedno urządzenie łączy w sobie najlepsze rozwiązania techniczne z prostotą kształtów i wyrafinowaniem wzornictwa.
1 2