X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pomysły na zaplanowanie własnego mieszkania

Gdy już dorobimy się własnego kąta chcemy by było ono perfekcyjne. Mamy wreszcie okazję żeby wykonać od dawna dojrzewające w naszej głowie koncepcje na urządzenie pokoi. Czasami jednakże plany te muszą być skonfrontowane z możliwością portfela, dostępnością upragnionych mebli oraz akcesoriów w salonach meblowych i panującą modą. Na jakie aspekty trzeba zwrócić szczególną uwagę?

 
Głównym problemem w kwestii realizacji planów wyposażenia jest powierzchnia lokalu. Czasami musimy zrezygnować z upragnionych detali i skorzystać z możliwości bardziej kompaktowych. Niemniej jednak, wzorów oraz pomysłów jest tak dużo, że z pewnością wybierzemy coś pośredniego, co nas zadowoli. Kobiety w większej mierze zwracają uwagę na aranżacje kuchni.
kolorowa lampa wisząca
Opracowanie: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy tutaj wybierać między kuchnią otwartą oraz zamkniętą. Ten wybór w oczywisty sposób determinuje dalsze umeblowanie pomieszczenia. Otwarte kuchnie z blatem albo wyspą dają dużą przestrzeń oraz zwrócenie pomieszczenia na sąsiedni pokój. Dzięki takiemu rozwiązaniu będąc tam nie izolujemy się od pozostałych domowników. Więcej na
  

Polecamy też

Jakie fototapety nadają się do salonu

Salon, fototapeta miasto nocą
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Salon jest podstawowym, reprezentatywnym miejscem w naszym domu. Jest to pomieszczenie, w którym z miłą chęcią przyjmujemy gości, bawimy się z dziećmi czy odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. Wystrój pokoju dziennego wielokrotnie determinowany jest panującą modą w dekoracji wnętrz, która odnosi się nie tylko mebli, ale również dodatków takich jak np. fototapeta na zamówienie.
1 2