X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pomysły na zaplanowanie własnego mieszkania

Gdy już dorobimy się własnego kąta chcemy by było ono perfekcyjne. Mamy wreszcie okazję żeby wykonać od dawna dojrzewające w naszej głowie koncepcje na urządzenie pokoi. Czasami jednakże plany te muszą być skonfrontowane z możliwością portfela, dostępnością upragnionych mebli oraz akcesoriów w salonach meblowych i panującą modą. Na jakie aspekty trzeba zwrócić szczególną uwagę?

 
Głównym problemem w kwestii realizacji planów wyposażenia jest powierzchnia lokalu. Czasami musimy zrezygnować z upragnionych detali i skorzystać z możliwości bardziej kompaktowych. Niemniej jednak, wzorów oraz pomysłów jest tak dużo, że z pewnością wybierzemy coś pośredniego, co nas zadowoli. Kobiety w większej mierze zwracają uwagę na aranżacje kuchni.
kolorowa lampa wisząca
Opracowanie: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy tutaj wybierać między kuchnią otwartą oraz zamkniętą. Ten wybór w oczywisty sposób determinuje dalsze umeblowanie pomieszczenia. Otwarte kuchnie z blatem albo wyspą dają dużą przestrzeń oraz zwrócenie pomieszczenia na sąsiedni pokój. Dzięki takiemu rozwiązaniu będąc tam nie izolujemy się od pozostałych domowników. Więcej na
  

Polecamy też

Gustowne dodatki do aranżacji domu

Wyposażenie wnętrza
Opracowanie: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Dom jest miejscem, które wymaga zastosowania wielu przedmiotów. Będą to z pewnością akcesoria do stosowania na co dzień, w dużej mierze elementy umeblowania, bez których trudno sobie wyobrazić jakikolwiek dom. Trudno byłoby również mieszkać w domu, gdzie nie ma elementarnego umeblowania, chociażby w postaci łóżka.
1 2