X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jaki prezent wybrać dla mężczyzny?

Opracowanie: stevendepolo/ flickr.com
Jeżeli planujemy podarunek dla znajomej, nikt nie posiada z tym żadnego problemu. Mówi się, że panie ucieszą się z dowolnego drobiazgu. Stąd też dostają ogromną ilość pluszaków, porcelanowych posążków, czy obrazów na ścianę.

Ponieważ to kobieta opiekuje się gospodarstwem, niezwykle popularne są podarunki pożyteczne, a przede wszystkim te związane z kuchnią. Wszelkiego rodzaju garnki, kubki, wałki, czy formy do ciast są się dobrym wyborem.

Polecamy też

Lampka dla prawdziwego kibica

Football DOT-it
Opracowanie: OSRAM
Specjalnie dla kibiców firma Osram wprowadziła na rynek limitowaną wersję uniwersalnych lampek Football DOT-it. Jest to idealny prezent dla wszystkich, którzy uwielbiają piłkarskie emocje i funkcjonalne gadżety.


A jeżeli już w zupełności nie wiemy co kupić kobiecie, zawsze pozostaje nam nieśmiertelne opakowanie czekoladek i wiązanka kwiatów. Z kolei pomysłowy prezent na dzień ojca sprawia nam już duży kłopot. W tej sytuacji kwiaty nie zadowolą jubilata. Następna para skarpet to także zły pomysł. Jeśli nie jest to bliska nam osoba, nie decydujmy się na kosmetyki męskie, ponieważ można nie trafić w jego gust. Może się również wydarzyć, iż dana osoba jest wrażliwa na jakiś ze składników, znajdujących się w tych produktach.

Opracowanie: Design Packaging
Gwarancją sukcesu będzie poznanie pragnień a także nawyków osoby, którą chcemy obdarować. Jeżeli nie zamierzamy spytać jej wprost, o czym marzy, można zorganizować prywatne śledztwo. Podpytajmy wśród znajomych i bliskiej rodziny. Może oni powiedzą nam o jakimś hobby tego mężczyzny, o którym nie posiadaliśmy zielonego pojęcia.

Wtedy sprawa jest już prosta. Dla miłośnika zdrowego stylu życia, najlepszym pomysłem byłby wstęp na siłownię albo pływalnię. Fan futbolu ucieszy się z biletu na mecz ulubionej drużyny, a zapalony gracz komputerowy będzie zadowolony z modnej w ostatnim okresie gry.

Jeśli jednak trudno nam dojść do szczegółowych informacji, jest odpowiedni zbiór przedmiotów, które spodobają się każdemu mężczyźnie. Idealnym rozwiązaniem będzie na pewno zegarek na rękę. To atrybut męskości i każdy prawdziwy mężczyzna musi go mieć. Dobrym rozwiązaniem okażą się także różnego typu gadżety elektroniczne. Ale ekskluzywny prezent dla mężczyzny wcale nie musi być drogi. Może to być gustowny organizer albo portfel, do którego obowiązkowo trzeba włożyć pieniążek na szczęście.
Opracowanie: S.D.
20-02-01 07:14:13