X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Więcej niż kawa...

kawa
Opracowanie: O'CCAFFE
Nie wyobrażasz sobie życia bez kawy albo bez czekolady? A może po prostu masz ochotę na coś wyjątkowego, a jednocześnie pobudzającego? Jesli tak - sięgnij po coś naprawdę oryginalnego. Po włoskie cioccaffe.

Cioccaffe to ziarna wyselekcjonowanych kaw ukryte w najlepszej czekoladzie. Wyborna kawa i doskonale zamieszane ziarna kakao tworzą doskonałą kompozycję smakową. Sprawiają, że cukierek rozpływa się ustach, zapewniając nie tylko słodycz, ale i moc. Cioccaffe bowiem to coś, co dodaje prawdziwej siły. I prawdziwego smaku… Pokochają je nie tylko panie. Włosi uwielbiają cioccaffe. To idealny cukierek dzięki któremu możesz przeżywać prawdziwą rozksz. Idealny dla łasuchów, dla kawoszy, a także wszytskich kierowców, którzy uwielbiają na trasie serwować sobie pobudzajace kawowe smakołyki. Cioccaffe z prawdziwym ziarnem kawy pełnym kofeiny pomoże im lepiej się skoncentrować.

Niezwykle oryginalne ziarna kawy w czekoladzie Cioccaffe wyprodukowane są przez włoską firmę Italvi producenta kawy marki O'Ccaffe. Italvi to rodzinne przedsiębiorstwo działające w branży kawowej od 150 lat. O'CCAFFE nawiązuje jakością do najlepszych marek kawy włoskiej. Pozycjonuje się w segmencie wysokim i średnim kaw włoskich. O'CCAFFE to uznana marka w wielu krajach europejskich: we Włoszech, w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Austrii, Skandynawii.
W Polsce dystrybuowane są wraz z kawami O'Ccaffe przez firmę M&J. W sprzedaży są dwa rodzeje cioccaffe: espresso oraz cappuccino.

CIOCCAFFE - ZIARENKO KAWY W CZEKOLADZIE O SMAKU ESPRESSO
Waga netto: 330 gr

CIOCCAFFE CAPPUCCINO - ZIARENKO KAWY W CZEKOLADZIE O SMAKU CAPPUCCINO
Waga netto: 330 gr
Źródło: www.occaffe.com.pl
20-11-07 07:20:03