X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Miniaturowy laptop Nokia Booklet 3G

Nokia Booklet
Opracowanie: NOKIA
Mówi się, że książki nie ocenia się po okładce. Najnowsza propozycja firmy Nokia jest jednak atrakcyjna nie tylko jeśli chodzi o jej zawartość, ale i "okładkę".

Nokia Booklet 3G, choć niewiele większy od książki, łączy w sobie funkcjonalność przenośnego komputera i szybkiego dostępu do Internetu ze stylowym wyglądem.

Lekkość, zgrabna sylwetka i ciekawa kolorystyka, a do tego 12 h pracy bez zasilania sprawiają, że to idealna propozycja dla wszystkich, którzy prowadzą aktywny tryb życia, a zarazem lubią otaczać się modnymi i ładnymi przedmiotami. Laptop jest już do nabycia w polskich sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 2499 zł.

Piękna obudowa
Nokia Booklet
Nokia Booklet 3G zapewnia pełnię zaawansowanych możliwości komputera osobistego, a waży zaledwie 1,25 kg i ma nieco ponad 2 cm grubości. Wielkością przypomina więc zeszyt A4 albo książkę, która zmieści się z nawet w damskiej torebce. Dzięki temu możemy cieszyć się nieskrępowaną niczym mobilnością w każdym momencie, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć go zawsze przy sobie. Aluminiowa obudowa i błyszczące wykończenia nadają mu elegancki wygląd, a 10­-calowy szklany ekran przygotowany został do wyświetlania obrazu w jakości HD. Booklet dostępny jest w trzech inspirujących kolorach: czarnym, białymi lazurowym.

Ciekawa zawartość
Nokia Booklet
Nowe urządzenie Nokia wyposażone jest w wydajny procesor Intel Atom i wytrzymałą baterię, która zapewnia nawet 12 godzin ciągłego działania. Pozwala to na korzystanie z Bookleta nawet tam, gdzie nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego. Z kolei dzięki łączności 3G i Wi-Fi możemy być zawsze online. Z całą pewnością, ułatwi nam to komunikację i pozyskiwanie informacji z Internetu w każdym momencie naszego dnia.

Prócz zaawansowanych funkcji Nokia Booklet 3G oferuje również szereg aplikacji, które pomogą nam być w stałym kontakcie z przyjaciółmi. Jest to między innymi Social Hub, dzięki któremu otrzymywać będziemy powiadomienia z sieci społecznościowych np. Facebooka czy Twittera. Ponieważ do urządzenia można włożyć kartę SIM telefonu, aplikacja ta umożliwia także wysyłanie SMS-ów bezpośrednio z pulpitu.

Urządzenie posiada zintegrowany odbiornik GPS, który szybko aktualizuje naszą obecną pozycję i umożliwia korzystanie z nawigacji. W każdej chwili możemy więc sprawdzić jak dotrzeć do najbliższej apteki, czy kawiarni, w której jesteśmy umówione. Nokia Booklet 3G udostępnia także stały dostęp do muzyki dzięki Nokia Music Store . Ponieważ konstrukcja urządzenia nie wymaga wentylatora, żaden szum czy warczący wiatrak nie przeszkodzi nam w cieszeniu się czystymi tonami muzyki.

Zalety Nokia Booklet 3G:
Nokia Booklet
- Waga: 1,25 kg i nieco ponad 2 cm grubości
- Procesor Intel® Atom™ Z530 zapewnia do 12 h pracy bez konieczności zasilania
- Nawigacja GPS z Ovi Mapami
- Pamięć wewnętrzna 120 GB, w której przechowasz wszystkie pliki i multimedia
- Aparat fotograficzny 1,3 Mpx z pełną ostrością obrazu
- Port HDMI do wyjścia wideo HD
- Wbudowane głośniki stereo i mikrofon
- Ergonomiczna klawiatura
- Najnowsza wersja oprogramowania Windows 7 umożliwia proste i szybkie użytkowanie wszystkich zaawansowanych funkcji podczas pracy i nie tylko.
Źródło: Hill & Knowlton Poland Sp. z o.o.
18-11-07 07:14:06