X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Warsztaty producenckie z Garethem Jonesem

Gareth Jones
W październiku do Łodzi, przyjedzie Gareth Jones, światowej sławy producent muzyczny. Będzie jednym z wykładowców warsztatów dla producentów, które odbędą się 9-10 października w ramach Pepsi Vena Music Festival.

Po raz kolejny Pepsi wspiera wydarzenie, które pozwoli młodym, początkującym artystom uwierzyć w swoje możliwości i daje im narzędzia niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Wstęp na warsztaty jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Warsztaty z Garethem Jonesem 9 października zainaugurują dwudniowy cykl wykładów i debat dotyczących produkcji, które odbywać się będą na terenie Centrum Festiwalowego w Łodzi. Spotkanie przeznaczone jest dla polskich producentów, dj-ów, realizatorów dźwięku i menadżerów. Gareth Jones opowie na nich o swojej pracy i podzieli się z uczestnikami dotychczasowymi doświadczeniami. Warsztaty są więc niepowtarzalną okazją do zaczerpnięcia informacji o sposobie pracy i mechanizmach działania branży muzycznej.

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa należy wysłać email na adres Szczegóły dotyczące warsztatów znaleźć można na stronie

Gareth Jones jest producentem i realizatorem dźwięku współpracującym na co dzień
z największymi postaciami światowej sceny muzycznej: Depeche Mode, John Foxx, Wire, Interpol, Mesh. Od lat związany z branżą muzyczną. Sam o swojej pracy mówi:
"Moim zadaniem podczas produkcji jest pomóc zespołowi stworzyć muzykę, którą oni pokochają i którą pokocha wytwórnia. Mamy tutaj do czynienia z wieloma aspektami tej sprawy, począwszy od ustaleniem tempa piosenki aż po decyzję, co do miejsca, w którym będziemy nagrywać. Niekiedy też zachodzi potrzeba przeprowadzenia rozmowy z wokalistą, by nie bał się śpiewać na żywo... Wszystko musi być zorganizowane tak, by cały proces produkcji przebiegał gładko i bezboleśnie."

Dwudniowe warsztaty są częścią Pepsi Vena Music Festival.
Łódź przez trzy dni 9, 10 i 11 października opanowana zostanie przez fanów oryginalnego polskiego brzmienia. Już czwarty rok z rzędu Pepsi, będąc głównym sponsorem Vena Music Festival, wspiera młodych, obiecujących polskich wykonawców. Podczas trwania festiwalu będą oni konkurować o miano najlepszego zespołu i o główną nagrodę 100 tysięcy złotych.

Beata Sadowska
Źródło: Feedback/ Hill & Knowlton
19-04-02 07:19:02