X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Energetyczna jesień z Wonderbox

wonderbox
Lato minęło, większość z nas wróciła już z urlopów i zapewne zastanawia się gdzie wyjechać za rok. Zanim jednak zrealizujemy nasze marzenia o kolejnych podróżach, trzeba nam zmierzyć się z jesienną słotą. Nie oznacza to wcale, że nadchodząca jesień będzie smutna. Firma Wonderbox wychodzi ze swoją ofertą naprzeciw jesiennej aurze. Dzięki Wonderbox Uroda będziemy mogli odprężyć się, zrelaksować i nabrać energii.

Wszyscy lubimy prezenty, czy to dawać czy być nimi obdarowywanymi. Pojawia się odwieczne pytanie, jaki podarunek będzie właściwy, jedyny, oryginalny i pełen pozytywnych emocji. I tu firma Wonderbox ma rewolucyjny pomysł – pudełka prezentowe Wonderbox Uroda. Powodów aby nim obdarować jest wiele: urodziny, imieniny, awans w pracy, zdany egzamin, święto miłości czy podziękowanie partnerowi biznesowemu za owocną współpracę. A tak naprawdę nie potrzeba specjalnej okazji aby sprawić bliskim odrobinę przyjemności i radości. Wystarczy trochę spontaniczności, szczypta dobrych chęci i Wonderbox Uroda (kliknij, zobacz, sprawdź). W dzisiejszych czasach już nie tylko panie zwracają uwagę na wygląd i urodę. Również panowie coraz częściej odwiedzają salony odnowy biologicznej, dlatego pudełka prezentowe Wonderbox Uroda będą idealnym upominkiem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wonderbox Uroda, to wybór spośród trzech różnych propozycji pudełek prezentowych zawierających blisko 260 różnych zabiegów relaksacyjno -
SPA
upiększających na twarz i ciało oraz ekskluzywnych programów SPA, którymi można sprawić radość oraz dostarczyć niezapomnianych przeżyć. Jakże miło będzie obdarowanej osobie odprężyć się w SPA i choć na jakiś czas zapomnieć o jesiennej aurze, otulić się klimatyczna muzyką, egzotycznymi zapachami, a także poddać swe ciało cudownie relaksacyjnym zabiegom. Dodatkowymi zaletami pudełka prezentowego Wonderbox Uroda jest to, że osoba obdarowana samodzielnego wybiera z katalogu atrakcję o której zawsze marzyła i realizuje ją w najdogodniejszym dla siebie terminie. Panie mogą wybrać coś dla siebie spośród wielu propozycji zabiegów, np.: "efekt złotych nici", który polega na wprowadzaniu pod skórę złotych nici i stworzeniu pewnego rodzaju "stelaża" dla wiotczejących mięśni (twarzy, szyi, dekoltu, owalu twarzy czy podbródka), dzięki czemu skóra w miejscach poddanych zabiegowi jest bardziej promienista, napięta i wygładzona. Wiele radości i niezapomnianych doznań zapewni również ekskluzywny zabieg dotleniający "Airnergy" polegające na wdychaniu powietrza przetworzonego za pomocą technologii Airnergy czy różnego rodzaju egzotyczne masaże, jak, np.: "Lomi-lomi-nui" czy masaż gorącymi kamieniami. Panowie, choć coraz bardziej przekonują się, że wizyta w salonie SPA nie jest niczym krępującym, to jednak nie do końca są przekonani, że takie zabiegi są im potrzebne. Dlatego właśnie pudełka prezentowe Wonderbox Uroda oferuje też wiele atrakcji, właśnie dla panów wzbraniających się przed wizytą i zabiegami w salonach SPA&Wellnes, takich jak: sesje jogi, fotoodmładzanie czy też różnego rodzaje masaże oraz wiele innych.

wonderbox
-"Pudełka prezentowe Wonderbox Uroda - więcej na tej stronie - to nie tylko podarunek, to zagadka, emocje i oryginalny pomysł zamknięty w eleganckim pudełku, który daje obdarowanemu poczucie wyjątkowości, wolności wyboru tego o czym naprawdę marzył i możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych zabiegów oraz długi termin na ich realizację" – mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z firmy Wonderbox Pologne.

Wonderbox Uroda, to nie tylko doskonały prezent dla naszych najbliższych. To również bardzo ciekawy pomysł dla pracodawców zastanawiających się, jak zmotywować pracowników, którzy niedawno wrócili z urlopów, żyjących jeszcze wspomnieniem dalekich podróży i słońca. Może właśnie Wonderbox Uroda jest odpowiedzią i pomysłem na zmobilizowanie podopiecznych do działania w te szare i ponure dni. A jak działa Wonderbox? Wystarczy kupić Wonderbox Uroda i podarować go wybranej osobie. W pudełku prezentowym znajduje się katalog z którego obdarowana osoba wybierze zabieg, który najbardziej ją interesuje, samodzielnie zarezerwuje najdogodniejszy dla siebie termin, a rozliczenie następuje na miejscu w dniu realizacji prezentu właśnie za pomocą bonu podarunkowego, który znajduje się we wnętrzu Wonderbox'a.
Pudełka prezentowe Wonderbox Uroda można zrealizować w Warszawie, jak i okolicach, Trójmieście, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławie, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), Mazurach, Szczecinie i innych. Pełną listę miejsc i miast znajdziemy na .

wonderbox
Duży wybór zabiegów w Wonderbox Uroda, renomowane salony oraz ośrodki SPA gwarantują, że ta jesień pełna będzie energii i na pewno każda obdarowana osoba znajdzie w nim swoje marzenia, a także wyjątkowe przeżycia oraz pozytywne emocje.

Wonderbox Pologne jest filią francuskiej firmy Multipass - Wonderbox Idea Wonderbox powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby naprawdę przyjemność. Wonderbox przyjął to wyzwanie proponując, jako pierwsza firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oryginalne i gotowe rozwiązanie: tematyczne Wonderbox w formie eleganckiego pudełka, zawierającego piękny katalog z zaprezentowanymi atrakcjami i bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich. Dostępne kategorie Wonderbox, to: Adrenalina Kolacja, Uroda, i Multibox.
Wonderbox, jedyny taki prezent! I tysiące okazji, by go podarować!
"Luksus w dzisiejszych czasach, to przeżywać a nie posiadać"

Szczegółowe informacje na:
Źródło: AS mediadesign
21-09-17 15:19:20