X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pierwsze eliminacje XII edycji Narciarskiego Pucharu Mazowsza

Narciarski Puchar Mazowsza
Opracowanie: WTS DeSki
18 stycznia 2010– w Warszawskim Towarzystwie Sportowym DeSki trwają zgłoszenia do XII edycji Narciarskiego Pucharu Mazowsza (NPM). Eliminacje odbędą się już 22 i 23 stycznia w Krynicy Zdrój oraz 13 i 14 marca w Zakopanem.

Narciarski Puchar Mazowsza rozgrywany pod patronatem Prezydenta m.st. Warszawy jest największą narciarską imprezą dla amatorów z województwa mazowieckiego. Zawody rozgrywane są w konkurencji slalom gigant, a start odbywa się w sześciu kategoriach wiekowych w podziale na dzieci, kobiety i mężczyzn.

Pierwsza eliminacja, Puchar Prezesów, odbędzie się 22 stycznia w Krynicy, pod patronatem prezesów dwóch największych narciarskich klubów w Warszawie- WTS deski (Pryczynicz) i WKN.

Druga eliminacja, Memoriał Andrzeja Ziemilskiego, rozegrana będzie następnego dnia, również w Krynicy Zdrój. Nazwa turnieju ma na celu uczczenie wielkich postaci polskiego narciarstwa.

Tak, jak w poprzednich sezonach, planowane jest rozegranie czterech eliminacji. Zdobyte punkty będą zsumowane do końcowej klasyfikacji. Każdy etap to niezależna impreza, którą kończy rozdanie medali i dyplomów.
Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki (WTS DeSki) organizuje NPM od 1998 roku. Szczegółowe informacje na temat zapisów i regulamin zawodów dostępne są na stronie
22-05-27 11:02:09