X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Moët Rosé Party

gwiazdy
17 kwietnia 2009 w klubie Space w Warszawie szampańska marka Moët & Chandon zabierze gości do krainy magii i czaru światowego kina. Ta organizowana tylko raz w roku ulubiona impreza największych gwiazd odzwierciedla splendor i przepych Hollywood. To właśnie tutaj spełniają się najpiękniejsze marzenia o życiu w świetle jupiterów i blasku sławy – po prostu " be fabulous".

W tym roku na wyjątkową imprezę Moët Rosé Party – A tribute to cinema szampańska marka Moët & Chandon zaprasza niezwykłych Gości - gwiazdy, reżyserów i producentów filmowych. A wszystko w konwencji wielkiego splendoru, luksusu, sławy i przepychu. Zaraz po wejściu po czerwonym dywanie szampan Moët & Chandon przeniesie do świata, w którym królują piękne divy i wspaniali herosi.

gwiazdy
Moët & Chandon to szampan niemal od zawsze związany ze światem filmu i kina. To właśnie nim najwybitniejsi producenci, legendarni reżyserzy i wielkie gwiazdy wznoszą toasty i świętują spektakularne sukcesy. Moët & Chandon od prawie dwóch dekad obecny jest na prestiżowym rozdaniu Złotych Globów, w tym roku towarzyszył też rozdaniu Oskarów. Nic dziwnego, że pierwszą, oficjalną twarzą marki tego luksusowego trunku została wybrana jedna z najznamienitszych hollywoodzkich gwiazd - Scarlett Johansson. – " Zarówno szampan Moët jak i filmy opowiadają zniewalające historie i dzielą autentyczne emocje ze światem. Jestem zaszczycona, że zostałam wybrana ambasadorem tej marki i że razem z nią tworzę historię" – komentuje gwiazda.

W zeszłym roku impreza (polecane) Moët Rosé Party upłynęła w konwencji baśni. Na ten niezapomniany wieczór przybyła cała plejada polskich gwiazd m.in.; Paweł Deląg, Hubert Urbański, Krzysztof Kiersznowski, Rafał Cieszyński, Alżbeta Lenska, Fiolka Najdenowicz, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski. Wiele z nich wystąpiło w nowej dla siebie roli: Michał Piróg i Edyta Herbuś przebrani za parę Donaldów wykonali oryginalny taniec kaczorów. Ilona Felicjańska oraz Paulina Jaskólska przebrane za złe królowe częstowały gości "zatrutym" jabłkiem, a Marek Włodarczyk jako meksykański bohater Zorro porwał karetę pełną gości.

Wspomnienia, których dostarczyła Gościom ta magiczna noc pozostały na długo... teraz czas na kolejną energetyzującą dawkę niezapomnianych wspomnień ….

….Moët Rosé Party – A TRIBUTE TO CINEMA.
18-04-13 22:06:01