X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Runy – zaczarowany Świat Runy 13 Eihwaz

runa Eihwaz
Opracowanie: www.4taroty.pl
Runa Eihwaz jest trzynastą Runą w Futharku. Na karcie Voenix widać opartego o rozłożysty cis, Boga łuków Ullra, który jest bogiem śmierci. Widać jak Ullr zwycięsko prezentuje swój łup, zabitego odyńca. Wokół panuje sroga zima, góry pokryte są śniegiem i lodem. Bóg Ullr ma na palcu błyszczący pierścień, na który ludzie składali przysięgi i obietnice.

Liczba 13 jest ściele związana z narodzinami i śmiercią, z transformacją i odnową. W Tarocie 13 karta to karta Śmierć.
Runa Eihwaz zapowiada, że doświadczony życiem człowiek wytrzyma dużo, bo jest twardy i niezniszczalny jak cis, na którym opiera się Bóg Ullr. Bo nawet jeśli ogień zniszczy cis, to "twarde" drzewo odrodzi się, wypuści nowe pędy i odrośnie.
Podobnie jest z człowiekiem. "Co cię nie zabije, to cię wzmocni" - mówi znane powiedzenie.

Znak graficzny Runy 13 Eihwaz chroni przed negatywnymi wpływami.
Żywiołem Runy 13 Eihwaz jest Powietrze, Ziemia i Woda.

Jeśli w rozkładzie pojawi się Runa 13 Eihwaz w pozycji prostej, zapowiada wtedy pokonanie trudności i szczęśliwe zakończenie kłopotów. Wspiera w drodze do zwycięstwa, pomaga osiągnąć obrany życiowy cel. Będąc wytrwałym, osiągniesz to, co zechcesz. Runa Eihwaz ułożona w pozycji prostej sugeruje, byś koniecznie przemyślał i wprowadził zmiany w swoje sprawy. By tego dokonać, potrzebować będziesz mobilizacji i wytrwałości oraz dużego hartu ducha. Runa Eihwaz wiąże się ze zmianą poglądów na życie i na życiowe cele. Pomaga również w rozwoju duchowym.
W zdrowiu Runa Eihwaz w pozycji prostej zapowiada pokonanie nawet najcięższej choroby (nowotworowej) i regenerację organizmu.
Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, Runa ta zapowiada podpisanie umowy o pracę lub (więcej dowiesz się na tej stronie) założenie swojej firmy, a w nauce – wróży poprawkę lub dodatkowy egzamin.

W ciele człowieka Runa 13 Eihwaz opiekuje się kręgosłupem, pęcherzykiem żółciowym i wątrobą. Pomaga zharmonizować ciało i umysł, kiedy będziemy ćwiczyć np. jogę. Dodatkowo opiekuje się czakrą podstawy i czakrą korony. Równoważąc energię w tych dwóch czakrach, łatwiej nam będzie połączyć sprawy materialne i ziemskie ze sprawami ducha, czy duszy.

Jeśli zaś po zadaniu pytania Runa 13 Eihwaz ułoży się w pozycji odwróconej, oznacza dla pytającego chaos, brak wytrwałości w dążeniu do celu. Pozorny sukces przyniesie niezadowolenie i przeróżne pokusy. Łatwo wtedy popadamy w stany depresyjne, ogarnia nas smutek i zwątpienie oraz rezygnacja. Przed nami problemy i spory oraz destrukcyjne przywiązanie do kogoś lub czegoś. Nie możemy zakończyć czegoś, co nas tłamsi, co powoduje, że jesteśmy nieszczęśliwi.

Medytacja z Runą 13 Eihwaz
Medytując ze znakiem graficznym Runy 13 Eihwaz, wyobraź sobie, że jesteś w pięknym, kwitnącym sadzie. Siadasz pod drzewem jabłoni, gruszy czy wiśni, opierasz się o pień, zamykasz oczy i zatapiasz się w ciszy. Słyszysz pracujące wśród kwiecia owady, a lekki wiatr muska twoje policzki. Masz do przemyślenia swoją obecną sytuację, chcesz uwolnić się od toksycznego partnera/ partnerki, od nałogu. A może chcesz rozwiązać problem, który spędza sen z powiek? A może zawiódł cię twój przyjaciel lub ujawnił się twój wróg?

Medytując z Runą Eihwaz, poproś ją o to, by pokazała ci siłę twoich myśli lub sposób, jak uzdrowić coś w swoim życiu, jak poprawić swoją sytuację materialną lub jak na nowo odnaleźć przyjaźń w swoim związku.
Kiedy zrozumiesz przyczyny problemów, szybko znajdziesz rozwiązanie. Z ochotą zabierzesz się do pracy, by to coś, co ci w życiu przeszkadzało, naprawić, czy też uzdrowić.

Pozwól, by Runa Eihwaz pomogła przetransformować twoją złość czy brak wytrwałości w coś pożytecznego, w coś, co pomoże ci osiągnąć sukces.
Medytując ze znakiem Runy Eihwaz łatwiej nam przejść przez bramę ze świata fizycznego do niewidzialnego, łatwiej zajrzeć za zasłonę i odnaleźć lub rozwinąć zdolności paranormalne.

Elżbieta Ellis
Źródło: www.4taroty.pl
19-10-17 15:06:11