X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Automoda na lato 2008

autofolie
Na sezon wiosenno-letni firma Warsfoll przygotowała najnowsze serie autofolii Chrome i Raycer+ w systemie Armorlite® Oba typy folii posiadają wszystkie niezbędne atesty i pozwolenia, zapewniając bezpieczną i komfortową eksploatację samochodu. Ponadto charakteryzują się wysoką jakością wykonania i modnym wyglądem.

Linie folii są dostępne w pięciu wersjach przepuszczalności światła widzialnego VLT (z ang. Visible Light Transmission). Seria Chrome oferuje przyciemnienia o przepuszczalności 10%, 20%, 35%, 50% i 70%, natomiast seria Raycer+ dostępna jest w parametrach o przepuszczalności 5%, 12%, 20%, 36% oraz 50%.

Raycer+ jest kontynuacją serii Raycer, która dzięki swym parametrom technicznym jak i bogatej kolorystyce zyskała uznanie wśród jej nabywców. Nowa seria została wyprodukowana w nanotechnologii, gwarantując trwałość koloru oraz łącząc w sobie ponadto doskonałe parametry przeciwsłoneczne z nowoczesnym wyglądem. Raycer+ dostępna jest w trzech odcieniach dymnego grafitu, odbijając do 99% promieniowania UV oraz chroniąc wnętrze samochodu przed odbarwianiem i płowieniem.
Seria Raycer+ przeznaczona jest głównie dla entuzjastów sportowej jazdy. Atrybutem tej linii jest głęboki ciemny kolor, który trafia w gust każdego miłośnika tuningu. Folie z linii Raycer+ pochłaniają do 72% energii słonecznej. Ponadto eliminują możliwość pojawienia się zakłócenia pracy telefonów komórkowych lub GPS.

Z kolei seria folii samochodowych - Chrom w systemie Armorlite® to nowa generacja autofolii, która łączy w sobie dwie zalety: ochronę przeciwsłoneczną oraz modny wygląd. Ta linia jest przeznaczona dla osób ceniących sobie styl i elegancję. Autofolie te cechują: wygląd mocnego lustra oraz doskonałe parametry odbicia ciepła (najskuteczniejsza folia pochłania do 74% całkowitej energii słonecznej i zatrzymuje 99% szkodliwego promieniowania UV).

Zastosowanie folii samochodowych nowej generacji w ofercie Warsfoll to bezpieczeństwo, oszczędność kosztów eksploatacji, poprawa wyglądu samochodu oraz podniesienie komfortu jazdy.
Źródło: Kostrzewa PR
20-05-19 07:14:06