X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak uwieść prezesa w kostiumie? Krótki poradnik dla korporacyjnych poszukiwaczy prezentów

Prezes w kostiumie to osoba, w gruncie rzeczy, niebezpieczna. Na pozór oschła, zasadnicza, rzeczowa i wymagająca, faktycznie kryje głęboko w sobie pokłady kobiecej subtelności. Problem w tym, by tę kobiecą delikatność z niej wydobyć, by sprowokować panią prezes do uśmiechu i słów zadowolenia. I nie myślimy tu o zadowoleniu z pracy podwładnych, ale o radości, wrażeniu, jakie wywoła dobrze dobrany prezent.

To spora sztuka, bo kobiety pełniące funkcję prezesów, przyzwyczajone są do władzy, designu, marki, prestiżu i przedmiotów o wyrafinowanych formach. A także stylu życia, który dosadnie świadczy o osiągniętej pozycji. Stąd, dobrać prezent dla pani prezes to duża sztuka, bo kobieta-prezes jest istotą stojącą na pograniczu dwóch światów – twardych zasad rządzących biznesem i kobiecości, którą trzeba "zakrzywić" dla potrzeb zdominowanych przez mężczyzn korporacji. Dlatego uwiedzenie zmysłów pani prezes jest dość trudne, gdyż wymaga nie byle jakich umiejętności kreowania nastroju. Trudne też z tego względu, że przedmiot-prezent dla pani prezes musi łączyć w sobie siłę i delikatność, dynamikę i wyciszenie. Spróbowaliśmy wynaleźć dla Państwa kilka typów prezentów, luksusowych przedmiotów znanych światowych marek, które niewątpliwie spodobają się prezesowi w kostiumie.

Wręcz prezesowi Nobla
sztućce
Opracowanie: Blomus, Casa Bugatti, Conmoto, G
Nie ma na tym świecie prezesa, który nie chciałby dostać korporacyjnego Nobla. Teraz, dzięki szwedzkiej marce Gense, tworzącej od ponad stu lat luksusowe sztućce, można wręczyć pani prezes… Nobla. Taką właśnie nazwę nosi seria wytwornych sztućców zaprojektowanych przez jednego z najsłynniejszych skandynawskich wizjonerów sztuki użytkowej, Gunnara Cyrena. Seria Nobel powstała z okazji 90-tej rocznicy noblowskiej gali i do dziś uświetnia bankiet odbywający się po wręczeniu tej najbardziej prestiżowej nagrody świata. Dodatkowo – Gense zaopatruje w sztućce szwedzki królewski dwór. Taki Nobel nobilituje podwójnie obdarowanego prezesa w kostiumie!

Diva dla korporacyjnej Divy
ekspres do kawy
Jak pokazuje praktyka, prezesi firm i korporacji są z reguły kawowymi fanatykami. Często przyjmują u siebie gości o równie kawowych gustach, więc chcą pochwalić się przed nimi tym, co najlepsze i dlatego kupują doskonałą kawę. Teraz potrzeba jeszcze zjawiskowego ekspresu Diva, włoskiej firmy Casa Bugatti, by poczęstunek stał się majstersztykiem kawowej kreacji. Kiedy gość zobaczy Divę i popróbuje prawdziwego włoskiego espresso, z entuzjazmem podpisze każdy kontrakt (oczarowany urokiem dwóch Div – korporacyjnej i kawowej), co dobrze wpłynie na stosunek pani prezes do współpracowników.
Ciśnieniowy ekspres Diva to kwintesencja wytworności, prestiżu, absolutnej oryginalności i pomysłowości formy. Diva to pasja, sztuka i dynamika zaklęte w bryle futurystycznego ekspresu. To moc i gracja (okazyjne grecja wczasy), z którymi każdy prezes w kostiumie może się utożsamić.

Chłód stali rozgrzany ciepłem porcelany
porcelana
Wytworny, nowoczesny i minimalistyczny zestaw porcelany Copo, niemieckiej firmy Blomus, uświetni każdy tee time prezesa z kontrahentami lub pozwoli pani prezes sycić się w domowym zaciszu aromatem herbacianej duszy. Imbryk, cukiernica i dzbanuszek na mleko tworzą perfekcyjną w formie trójcę – budujący pozytywne nastroje symbol doskonałości i pełni.
Nawiązujący stylistyką do orientalnych naczyń zestaw porcelany Copo rozpala zmysły, rozbudza wspomnienia najmilszych chwil, przynosi moment odprężenia, wyciszenia i satysfakcji. Zestaw uzupełniony filiżankami Pura, również firmy Blomus, przeniesie w magiczne światy relaksu. Dzięki perfekcyjnie łączonej ze sobą śnieżnobiałej porcelanie i stali szlachetnej, czas wymagających, firmowych zajęć może być przerwany celebrowaniem niezapomnianych chwil.

Prezes w kostiumie poskramia ogień
biokominki
W poprzednim artykule prezesa pod krawatem uwodziliśmy magią nastroju budowanego przez ogień biokominka. Panią prezes uwiedźmy obietnicą przejęcia władzy nad ogniem.
Biokominek to rewelacyjny prezent dla osób o wysokim statusie społecznym i niebanalnych wymaganiach. Jednym z bardziej eleganckich i nietuzinkowych podarunków może być luksusowy biokominek Dots znanej i cenionej na całym świecie firmy Conmoto.
Ten biokominek łączy w sobie przeciwieństwa – surową i dziką dynamikę ognia zamknięto w przytulnie okrągłej formie walca. Uwodzicielskie krągłości płomienia tańczącego w biokominku Dots będą magnetyzująco przyciągały wzrok i koiły zmysły. Dzięki doskonale pomysłowej konstrukcji biokominka płomień można oglądać z każdej strony, siedząc z bliskimi lub gośćmi wokół wytwornego paleniska. Ponieważ współczesne biokominki są całkowicie bezpieczne, nie wydzielają dymu ani sadzy – mogą stanąć zarówno w gabinecie, jak i w rezydencji pani prezes.

Podarunek dla prezesa w kostiumie to przejaw szacunku dla "twardej kobiety" grającej pierwsze skrzypce w prawdziwie męskiej lidze. To również symboliczny gest gloryfikujący kobiecość w tej, która często świadomie i z rozmysłem maskuje ją w pracy.
Prezent dla pani prezes to wyzwanie dla poszukujących – musi łączyć w sobie zaklęte w formę siłę, moc i wyrazistość z subtelnością, wyrafinowaniem i wdziękiem. Szczęśliwie, współcześni designerzy, doskonale pojmujący ludzką naturę, tworzą niepospolite dzieła sztuki użytkowej o wielu twarzach.

Rozumiejący dusze prezesów, znający tajniki sztuki uwodzenia zmysłów sklep zaprasza kadrę kierowniczą i pracowników korporacji na poszukiwanie trafionych prezentów dla wymagających korporacyjnych królowych.

Joanna J. Gawlikowska
Krystian Wawrzyczek
19-10-24 15:06:04