X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Szalone pomysły na przyjęcia

przyjęcia weselne
Opracowanie: Materiały prasowe
Zastanawiasz się gdzie zorganizować przyjęcie weselne czy urodzinowe, wieczór panieński albo spotkanie firmowe?

Gdzie zamówić egzotyczny catering, tort w kształcie serca, kolorowe balony z nadrukiem oraz fotografa, wydrukować zdjęcie w wielkim formacie, zaproszenia ślubne albo wyprodukować specjalne koszulki na urodziny dziecka z zaprojektowanym przez Ciebie nadrukiem i zaprosić Clowna? Chciałbyś/chciałabyś odpowiedź na te wszystkie pytania znaleźć w jednym miejscu? Dziś to możliwe z nowym wortalem

Lubisz organizować przyjęcia w nowych i nietypowych miejscach, szykować egzotyczne aranżacje i oprawy spotkań. Twoje hobby, to przygotowywanie prezentów wg własnych pomysłów oraz projektów graficznych ale często nie wiesz, gdzie i jak zrealizować swoje pomysły. Bywa i tak, że z braku czasu na wielogodzinne poszukiwania firm/podwykonawców, które pomogą Ci zrealizować oryginalny pomysł, rezygnujesz z wyjątkowych planów i pozostajesz przy tradycyjnych rozwiązaniach.

fotografia
Planowanie, terminowa i bezproblemowa realizacja projektów oraz efektywne zarządzanie czasem, to nie lada sztuka i wyzwanie nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Dlatego mamy dla Ciebie, Twojego osobistego asystenta - wortal Z nim trafiasz zawsze do celu, będziesz dobrze poinformowany, oszczędzisz czas i nerwy.

Główne cele wortalu, to pomoc użytkownikom Internetu w trafianiu do odpowiedniego partnera w biznesie/podwykonawcy, aby zrealizować wszystkie zaplanowane projekty/pomysły. W jednym miejscu zostały zebrane miejsca na typowe i nietypowe spotkania/imprezy, firmy organizujące eventy oraz cateringowe, animatorzy, hostessy, usługi foto oraz video, drukarnie, producenci gadżetów, a także odzieży promocyjnej, wypożyczalnie aut, scen, nagłośnienia, karuzel czy dmuchawców.

przyjęcia weselne
-"Codziennie aktualizujemy nasz wortal, abyś był zawsze dobrze poinformowany o tym, co się dzieje w branży i ważnych sprawach dotyczących gospodarki, oferty pracy, a także Twojego stylu życia. Każdego dnia planujesz, kreujesz i dążysz do realizacji planów a my dbamy o to, by nie było rzeczy niemożliwych do wykonania. Dla Ciebie stworzyliśmy bazę firm, dzięki którym zrealizujesz wszystkie zaplanowane projekty. A to wszystko w jednym miejscu!" – mówi Agnieszka Sadzikowska Redaktor wortalu.

Użytkownicy wortalu zapraszani są do nasyłania rekomendacji dla sprawdzonych podwykonawców. Dzięki nadsyłanym poleceniom firm znajdujących się w bazach wortalu, jego użytkownicy oszczędzą czas na poszukiwania i będą mieli pewność, że rozpoczną współpracę z profesjonalną oraz godną zaufania firmą.

Mamy nadzieję, że wkrótce będzie ulubionym miejscem wirtualnych spotkań wesołych ludzi dobrze zorganizowanych i poinformowanych.

Więcej na
Źródło: AS Media Design
18-07-12 03:57:14