X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wspomóż profilaktykę raka piersi

Farouk Systems
Opracowanie: Farouk Systems
Suszarka, żelazko i miniżelazko do prostowania włosów oraz produkty CHI – wszystko to w różowym kolorze. Farouk Systems przygotował limitowaną serię narzędzi. Część dochodu uzyskana z ich sprzedaży zostanie przeznaczona na działania związane z profilaktyką raka piersi.

Październik to miesiąc, w którym jak co roku wiele będzie się mówiło o profilaktyce raka piersi u kobiet. W tym roku Farouk Systems włącza się w walkę z tym nowotworem. Firma wyprodukowała specjalną, limitowaną serię narzędzi i produktów w kolorze różowym, z charakterystyczną różową wstążką – międzynarodowym symbolem walki z rakiem piersi. Produkty dodatkowo umieszczone są w różowym, ultrakobiecym etui. Część dochodu uzyskanego z ich sprzedaży, przekazana zostanie na profilaktykę raka piersi.

Farouk Systems stara się budować świadomość swoich konsumentek na całym świecie - nie tylko w październiku, ale także na co dzień. Dlatego, produkując kosmetyki i narzędzia do pielęgnacji włosów, firma zwraca uwagę na to, by były on bezpieczne dla zdrowia. Suszarki do włosów Farouk Systems to nowoczesne urządzenia, które nie dość, że – w przeciwieństwie do tradycyjnych suszarek - nie emitują szkodliwego promieniowania, to dodatkowo mają dobroczynny wpływ na włosy. Dzięki innowacyjności rozwiązań Farouk Systems, suszarki CHI były pierwszymi suszarkami z elementami ceramicznymi, technologią jonizującą i podczerwienią, a także niską emisją pól elektromagnetycznych – bardzo szkodliwych dla zdrowia.
Źródło: Q&AConsulting
22-05-11 07:01:16