X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

"Wyłączność"

wyłączność
Laura (Agnieszka Judycka), po kilku latach związku, nagle odchodzi bez słowa wyjaśnienia. Szymon (Lesław Żurek) stara się ją odnaleźć, żeby pojąć – dlaczego. Jednak dziewczyna robi wszystko, żeby nie dopuścić do konfrontacji. Ostatecznie los po raz kolejny splata ich drogi. Tym razem - po raz ostatni.

Po pokazie przewidziane jest spotkanie z twórcami i członkami obsady, obecni będą m. in. Lesław Żurek oraz Agnieszka Judycka)

WYŁĄCZNOŚĆ W POLSCE I ZAGRANICĄ
Lubelska Grupa Filmowa podpisała umowę z Krakowską Fundacją Filmową o reprezentację filmu na festiwalach zagranicznych i targach filmowych. Tym samym film dotrze do szerokiego grona odbiorców filmu krótkometrażowego m. in. Krakowskie Targi Filmowe 2010, Targi Filmowe Clermont-Ferrand 2010 Francja.
Film można będzie zobaczyć na większości polskich festiwali kina niezależnego, m. in. Zoom Zbliżenia 2010, Jelenia Góra, KAN 2010, Wrocław oraz na pokazach pozakonkursowych, pierwszy zaplanowany jest już 22 lutego 2010 w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

Film będzie miał swoją emisję w telewizji KinoPolska, na portalu startuje też w konkursie Dolina Kreatywna organizowanym przez Telewizję Polską, dzięki czemu może zagości na antenie telewizyjnej "dwójki".

Kinoteatr Projekt zaprasza
Film na podstawie opowiadania Etgara Kereta

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Szot
Obsada: Lesław Żurek, Agnieszka Judycka, Witold Dębicki, Artur Pontek, Wojciech Żołądkowicz
Na podstawie opowiadania Etgara Kereta
Muzyka: Michał Lorenc
Czas trwania : 15'
Rok produkcji: 2009

Kiedy: 18.00
Gdzie: Sala Widowiskowa ACK Chatka Żaka ul. Radziszewskiego 16
Wstęp wolny
19-02-04 07:17:03