X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

"Czarodzieje z Waverly Place.Film" - na DVD

Czarodzieje z Waverly Place
Opracowanie: CD Projekt
Nagroda Emmy dla najlepszego serialu dla młodzieży zobowiązuje – twórcy "Czarodziejów z Waverly Place" postanowili zrobić niespodziankę wiernym fanom serialu i nakręcić coś wyjątkowego – pełnometrażowy film z nowymi przygodami czarodziejskiej rodziny. Już 19 lutego pojawi się  na polskim rynku DVD.

"Czarodzieje z Waverly Place" to wyjątkowa produkcja Disney Channel skierowana do dziewczynek i chłopców w wieku 6–14 lat. Opowiada o przygodach trójki rodzeństwa z Waverly Place, która odziedziczyła magiczne moce po swoim ojcu, byłym czarodzieju. Podczas gdy ten stara się nauczyć Alex (Selena Gomez), Maxa i Justina rozważnego korzystania z magii, nastolatkowie nie potrafią się powstrzymać i... stwarzają kolejne zabawne problemy.

Film "Czarodzieje z Waverly Place" to kwintesencja przygód niesfornych młodych magików. Przez przypadek rzucają bowiem zaklęcie, przez które ich rodzice zapominają, że się kiedykolwiek spotkali. Zabawa nagle przeradza się w prawdziwe zagrożenie – młodzi czarodzieje muszą walczyć o istnienie własnej rodziny. Czy teraz dzieciaki nauczą się używać magii ostrożniej?

Wielbiciele "Czarodziejów z Waverly Place" nie będą musieli długo czekać na kolejne przygody swoich ulubieńców. 12. marca w sprzedaży pojawi się bowiem długo wyczekiwany 1. sezon serialu. 30 kwietnia natomiast wszyscy ci, którzy wolą dozować swoje magiczne doznania, znajdą w sklepach pierwszy sezon w trzech częściach, w odpowiednio niższych cenach.

Disney Channel jest najchętniej oglądaną polskojęzyczną stacją telewizyjną o profilu dziecięco–młodzieżowym. Programy Disneya, wypełniające ramówkę, od lat cieszą się nie tylko wielkim oddaniem swoich najmłodszych widzów, ale i zaufaniem rodziców. Disney Channel to również fabryka gwiazd – to tu rodził się sukces takich produkcji jak High School Musical czy Camp Rock oraz kariery Zacka Efrona, Vanessy Hudgens czy braci Jonas. Zawsze kolorowe, promujące pozytywne wartości i bez przemocy seriale animowane dla dzieci i fabularne dla młodzieży kojarzą się ze szczęśliwym i bezpiecznym dzieciństwem. A to już sekret prawdziwej, bezcennej magii.

***
Tytuł oryginalny: Wizards of Waverly Place. The Movie
Reżyseria: Lev L. Spiro i John Pasquin
Obsada: Selena Gomez, David Henrie, Jak TT Austin, Jennifer Stone, Maria Canal Barrera, David DeLuise, Steve Valentine
Produkcja: USA
Liczba płyt DVD:
Film: 1 DVD

Kompletny 1. sezon: 3 DVD
Sezon 1-1 cz: 1 DVD
Sezon 1-2 cz: 1 DVD
Sezon 1-3 cz: 1 DVD
Czas trwania: Film: 98 min
Sugerowana cena detaliczna:
Film: 42,99

Kompletny 1. sezon: 99,99zł
Sezon 1-1 cz: 29,99zł
Sezon 1-2 cz: 29,99zł
Sezon 1-3 cz: 29,99zł
Materiały dodatkowe: Film: kulisy produkcji, komentarze aktorów
Dystrybucja w Polsce: CD Projekt, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa
Źródło: POMPIDOU
19-02-04 07:17:03