X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Narzeczony mimo woli

Narzeczony mimo woli
Opracowanie: CD Projekt
Już od 24 listopada jedna z najchętniej oglądanych komedii romantycznych tego roku - "Narzeczony mimo woli" - dostępna będzie na Blu-ray oraz DVD. Wersję filmu przeznaczoną do odtwarzania w domu wzbogacono o wywiady z aktorami, komentarze reżysera i scenarzysty, wpadki aktorów z planu oraz alternatywne zakończenie.

"Narzeczony mimo woli" to pełna humoru historia bezwzględnej bizneswoman robiącej karierę w dużym nowojorskim wydawnictwie.

Margaret Tate, w postać której wcieliła się Sandra Bullock, całe swoje życie podporządkowała pracy. Nagle życie rzuca jej niespodziewane komplikacje - grozi jej deportacja do rodzinnej Kanady. Aby móc kontynuować karierę w Nowym Jorku, Margaret zmusza swojego asystenta - Andrew Paxtona (Ryan Reynolds) do małżeństwa. To jej jedyna szansa na otrzymanie amerykańskiego obywatelstwa. Musi jednak uśpić czujność urzędnika emigracyjnego, który wietrzy spisek. W tym celu Margaret wybiera się z narzeczonym do jego rodziny na Alaskę.

Ta humorystyczna opowieść o miłości zarówno dzięki pierwszo i drugoplanowej obsadzie, jak i reżyserii Anne Fletcher, twórczyni takich filmów jak "Step up" czy "27 sukienek", podbiła serca szerokiej publiczności.

Sandra Bullock – grająca bezwzględną bizneswoman – to gwiazda komedii romantycznych. "Narzeczony mimo woli" jest pierwszym filmem aktorki po dwuletniej przerwie. Sandrze w roli asystenta towarzyszy Ryan Reynolds, laureat statuetki MTV w kategorii "przełomowego występu" za rolę w komedii "Wieczny student". Niebanalne kreacje stworzyli również aktorzy drugoplanowi - Malin Akerman, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Aasif Mandvi czy Betty White

***
Tytuł oryginalny: The Proposal
Gatunek: komedia romantyczna
Reżyseria: Anne Fletcher
Obsada: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Malin Akerman, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Aasif Mandvi, Betty White
Produkcja: USA (2009)
Sugerowana cena detaliczna: mDVD – 54,99 zł; Blu-ray – 119,99 zł

Materiały dodatkowe:
wywiady z aktorami, komentarz reżysera i scenarzysty, wpadki aktorów na planie, alternatywne zakończenie.
18-11-06 07:14:06