X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Osobiste prezenty gwiazdkowe

odcisk stopy
Nadchodzi Gwiazdka – czas obdarowywania. Co roku w grudniu zapadamy na "prezentomanię". Każdy stara się, aby jego podarek był tym "naj" a nie kolejnym gadżetem do odłożenia w kąt.

Nie zawsze się udaje, jednak istnieje przepis by nasz prezent okazał się wart więcej niż jego opakowanie – prezent powinien być osobisty, wybrany i stworzony z myślą o osobie której zostanie wręczony. Łatwo powiedzieć trudniej zrobić….

Pomysłów na prezent jest bez liku. Z niewiadomych jednak przyczyn, choć przez cały rok świetnie wiemy, co dana osoba powinna od nas dostać, w grudniu nie jesteśmy sobie w stanie przypomnieć tych doskonałych pomysłów a w głowie mamy pomysł na… kolejny szalik.

Prezenty możemy podzielić na kilka rodzajów, np. zwyczajowe - szalik dla dziadka, skarpety dla ojca itp. Istnieją również prezenty osobiste , dokładnie dopasowane do osoby obdarowywanej. Te z kolei też można podzielić na pewne kategorie – spełniające marzenia oraz rzeczy niepowtarzalne, stworzone specjalnie dla bliskiej osoby. Jedna z kategorii to ta, gdy wiemy, że mąż marzy o najnowszym modelu telefonu lub zegarka, a nie może go nigdzie dostać - a my właśnie kładziemy go pod choinką. Radość obdarowanego - bezcenna. Druga z kategorii to prezenty unikalne, niepowtarzalne, które zostały stworzone specjalnie dla wybranej osoby. Świetnie oczywiście jeśli możemy taki prezent wykonać samodzielnie, jednak nie każdy ma zdolności i czas by zrobić sweter na drutach, zbudować miniaturowy model samochodu, lub samodzielnie ulepić i wypiec kubek… Na szczęście od jakiegoś czasu możemy polegać na firmach, które oferują prezenty osobiste, podsuwając nam gotowe pomysły.

Dla każdego możemy wybrać, coś z czego na pewno się ucieszy. W Internecie znajdziemy mnóstwo sklepów i portali gdzie zawsze możemy "zaczerpnąć" inspirację lub wybrać podarunek np. czy . Podczas poszukiwań określamy dla kogo jest prezent, co ta osoba lubi, jak spędza czas, w co się ubiera, jaki rodzaj pracy wykonuje etc. Możemy także polegać na sprawdzonych pomysłach dodając do nich element osobisty - kobietę zawsze ucieszy biżuteria, a kiedy zostanie stworzona specjalnie dla niej, jej wartość znacznie wzrośnie (patrz ). Mężczyźni także lubią biżuterię – zegarek z grawerunkiem znajdziesz na , a pudełko na zegarki z dedykacją na . Dość łatwo zgadnąć co można ofiarować dziadkom – ich zawsze ucieszy coś związanego z wnukami, zdjęcie malucha czy odcisk stopki lub rączki maleństwa (prześliczne na ). Natomiast młodym rodzicom możemy tam kupić ubranko dla ich maleństwa z indywidualnie wybranym nadrukiem lub haftem.

Prezent zawsze cieszy bardziej jeśli został przemyślany i przygotowany z myślą o konkretnej osobie. Wtedy staje się on WYJĄTKOWY. Jest jeszcze czas na wybór i zakup takiego upominku, warto zatem podejść indywidualnie do każdego, kogo chcemy obdarować i wybrać coś specjalnie dla niego.
Źródło: Inmedia
20-02-01 07:10:45