X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Przegoń chorobę aronią

sok
Opracowanie: Ian Muttoo
Jesienny chłód i brak słońca to czas, kiedy powinniśmy szczególnie zadbać o nasze zdrowie. Nie sięgajmy po leki, uprzedźmy chorobę – pomoże nam w tym Świeżo Tłoczony Sok Aroniowy Ogrody Natury.
Świeżo Tłoczony Sok Aroniowy Ogrody Natury to naturalna ochrona przed chorobami naszej cywilizacji.

Najcenniejszą wartością soku jest wysoki poziom bioflawonoidów, nazywanych również witaminą P – sok z aronii jest więc najsilniejszym, po czerwonym winie i zielonej herbacie, przeciwutleniaczem. Określa się go mianem "wymiatacza" wolnych rodników, czyli cząstek o zabójczym wpływie dla człowieka. Aroniowe bioflawonoidy neutralizują wolne rodniki, a tym samym chronią nasz organizm przed powstawaniem nowotworów, infekcji i stanów zapalnych oraz zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się. Przeciwutleniające działanie Świeżo Tłoczonego Soku Aroniowego Ogrody (robinia.waw.pl) Natury potęguje zawarty w nim mętny sok ze świeżego jabłka. Sok Aroniowy Ogrody Natury to także bogactwo niezbędnych witamin, mikroelementów i soli mineralnych. Pochodzące z owoców aronii i jabłek pektyny i błonnik regulują pracę układu pokarmowego i pomagają pozbyć się z organizmu szkodliwych toksyn.

Świeżo Tłoczony Sok Aroniowy Ogrody Natury jest naturalnie mętny – produkuje się go z zagęszczonego soku z aronii i świeżego, mętnego soku z jabłek. Nie zawiera żadnych chemicznych dodatków, barwników i aromatów, nie jest też sztucznie dosładzany – zawiera jedynie fruktozę – naturalny cukier owocowy, łatwo przyswajany przez organizm. Świeżo Tłoczony Sok Aroniowy Ogrody Natury nie zawiera jednak konserwantów i jest łagodnie pasteryzowany, co pozwala zachować wszystkie wartości odżywcze produktu. Sok Aroniowy Ogrody natury jest całkowicie naturalny – niech stanie się naszą najsilniejszą bronią w walce z jesiennym chłodem i infekcjami.

Świeżo Tłoczony Sok Aroniowy Ogrody Natury – poj. 225 ml., cena ok. 2,70 zł.:
Źródło: Synthe Polska Sp. z o.o.
19-02-16 07:17:02