X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Torby i plecaki z recyklingu

Linia plecaków i toreb Trailhead w pełni wpisuje się w filozofię Hybryd.Think marki KEEN to produkty wykonane z materiałów z recyklingu. Puszki po napojach są zebrane i przetworzone aby stworzyć aluminiowe oczka, klamry i inne wykończenia toreb.

Resztki gumy pozostałe po produkcji butów są wykorzystane do wykończeń toreb zabezpieczających to co w nich jest i aby je wzmocnić. Poliester z zebranych plastykowych butelek jest wykorzystany w wykończeniach materiału. Dodatkowo nowy proces produkcji (direct attach) pozwala wyeliminować kleje i inne substancje szkodliwe dla środowiska.

Plecaki i torby z kolekcji Trailhead sprostają każdym wymaganiom, jakie stawia się im będąc w ruchu i w terenie. Niezwykle trwałe, wygodne i świetnie zaprojektowane. Oryginalny wygląd, ciekawe kolory i rozwiązania zastosowane w plecakach i torbach marki KEEN zapewnią jeszcze więcej radości w trakcie uprawiania ulubionego sportu. Niezawodne podczas transportu, pojemne, komfortowe – Twój bagaż będzie prawie nieodczuwalny, dzięki czemu będziesz mógł żyć tak dynamicznie, jak tylko będziesz chciał.

torby i plecaki KEEN
Opracowanie: KEEN


Goose Hellow
Goose Hellow jest plecakiem stworzonym specjalnie dla kobiet – subtelny i jednocześnie niezawodny w podróży. Ramiona są dopasowane do kobiecej budowy ciała, anatomiczna konstrukcja części tylnej plecaka daje pełne uczucie komfortu noszenia, świetną wentylację pleców i odciąża kręgosłup. Główna część Goose Hellow jest zasuwana na zamek. Wewnętrzna kieszeń na laptopa pozwala przechowywać komputer 15.4". Plecak jest wyposażony w funkcjonalne kieszonki na zamek oraz bezpieczną kieszeń na klucze. Ma także podręczne kieszonki na ramionach. Spód wykonany z zabezpieczającej gumy, jednocześnie nawiązuje kształtem do charakterystycznego profilu butów KEEN. Goose Hellow wykonany jest z mocnego, odpornego na rozdarcia poliestru.

Dane Techniczne:
» Waga:0,86
» Pojemność:11,9
» Wymiary:46x25x17
» Materiał: powłoka i podszewka poliestrowa, pasek z nylonowej taśmy tapicerskiej

Menlo Park
Menlo Park ma oryginalny wygląd i ciekawe kolory. Wyposażony w sprawny, sznurkowy system zapinania, wewnętrzną kieszeń na laptopa i podręczne kieszonki na ramionach. Anatomiczna konstrukcja tylnej części plecaka zadba o kręgosłup.

Dane Techniczne:
» Waga: 1,1
» Pojemność: 19,9
» Wymiary: 43x30x20
» Materiał: powłoka i podszewka poliestrowo-płócienna, pasek z nylonowej taśmy tapicerskiej

Redmond L
Redmond L to wygodna i bardzo pojemna torba, którą przyda się w drodze na siłownie, boisko, kort tenisowy, czy dłuższy wyjazd. Pasek naramienny jest odpinany. Wykonana z odpornego na rozdarcia poliestry i laminatu. Część spodnia zabezpieczona gumą. Wykorzystane w Redmond L elementy gumowe i aluminiowe pochodzą z materiałów wtórnie przetworzonych. Dla pełnego komfortu, górny uchwyt został wykonany z elastycznej gąbki.

Dane Techniczne:
» Waga: 0,4
» Pojemność: 25
» Wymiary: 26x62x35
» Materiał: powłoka i podszewka poliestrowa, pasek z nylonowej taśmy tapicerskiej

Jamison
Jamison to niewielki, kolorowy plecak, który doskonale sprawdzi się w mieście i w trakcie krótkich wypadów w teren. Wykonany z odpornego na rozdarcia poliestru, jest także wzmocniony od spodu zabezpieczającą gumą. Komfortowa, anatomiczna konstrukcja tylnej części plecaka sprawia, że noszenie go jest przyjemnością. Wyposażony w wewnętrzną kieszeń na laptopa i podręczne kieszonki na ramionach.

Dane Techniczne:
» Waga: 0,54
» Pojemność: 10,8
» Wymiary: 26x28x17
» Materiał: poliester

Tabor
Tabor jest wszechstronnym plecakiem, który doskonale sprawdzi się podczas długich spacerów. Po obu stronach plecaka znajdują się uchwyty na butelki z wodą. Wyposażony jest w wewnętrzną kieszeń na laptopa 15.4" oraz kieszonki na dokumenty, długopisy i sprzęt elektroniczny. Kieszeń główna jest zasuwana na zamek. Anatomiczna konstrukcja tylnej części plecaka, daje uczucie komfortu i zabezpiecza kręgosłup. Płynna regulacja ramion pozwala na idealne dopasowanie plecaka. Dodatkowo, dla pełnej wygody wewnętrzna część ramion została wykonana z oddychającej siatki. Poręczny uchwyt na szczycie plecaka. Dół zabezpieczony gumą.

Thurman S
Thurman S jest plecakiem oryginalnym i niezawodnym. Bez względu na to, co wrzucisz do środka, wzmocniony poliester zniesie wszystko. Ciekawy system zapinania została wykonany z bardzo trwałej liny wspinaczkowej. System regulacji ramion pozwoli dostosować plecak do każdych pleców. Spód wykonany z zabezpieczającej gumy, kształtem nawiązującej do butów KEEN. Wewnętrzna kieszeń na laptopa i zewnętrzne kieszonki zasuwane na zamek, sprawią, że pomieścisz w nim wszystkie potrzebne drobiazgi. Możliwość wygodnego, bocznego otwierania plecaka.

Venice Pack
Z plecakiem Venice Pack możesz pójść gdziekolwiek zaprowadzi cię wyobraźnia. Regulacja pasków plecaka dostosowana jest specjalnie do kobiecych pleców. Anatomiczna konstrukcja części tylnej plecaka daje pełne uczucie komfortu noszenia, świetną wentylację i odciążenie dla kręgosłupa. Plecak jest wyposażony w wiele funkcjonalnych kieszeni, zasuwanych na suwak oraz kieszonkę na telefon na ramieniu. Venice Pack będzie świetnym kompanem podczas wszystkich wędrówek i spacerów. Jego wygląd wzorowany jest na kultowym sandale KEEN – Venice.

Dane Techniczne:
» Waga: 0,35 kg
» Pojemność: 10,2 l
» Wymiary: 44x37x15 cm
» Materiał: odporny na rozdarcia poliester, laminat
Źródło: Projekt Zero2 s. c.
20-10-28 07:20:03