X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Relacja z 50 urodzin MINI we Wrocławiu

MINI
Pięć samochodów MINI w rolach głównych, kilkadziesiąt jazd testowych dla mieszkańców Wrocławia, wystawa historycznych modeli MINI, wielki tort na 50-lecie marki, pyszna kawa od Starbucks'a i nowoczesne akcesoria od ISpot'a – te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników urodzinowej edycji MEET MINI 2009 we Wrocławiu. Imprezę zorganizował dealer - (zobacz dealer daf olsztyn) BMW i MINI – Inchcape Motor Wrocław.

50 urodziny kultowego "malucha" z Wysp Brytyjskich odbyły się w miniony weekend na placu Czystym przy Centrum Handlowym Renoma. Na gości czekało wiele atrakcji, w tym główna, czyli możliwość skorzystania z jazd testowych jednym z pięciu modeli MINI: MINI One, MINI Cooper S, MINI Cooper D, MINI Cooper Cabrio oraz MINI Clubman. Większość chętnych zarejestrowała się przed imprezą na stronie . Jednak i dla odwiedzających, którzy nie zgłosili się wcześniej znalazły się wolne miejsca w harmonogramie na przetestowanie wybranych modeli. Wszyscy wysiadający zza "kółka" byli zadowoleni i uśmiechnięci, wielu podkreślało, jak zaskoczeni byli możliwościami tak małego samochodu.

MINI
Zachwyt budziły również historyczne, unikatowe modele, którymi przyjechali członkowie MINI Klubu Polska. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz akcesoriów oraz technologii firmy Ispot wykorzystywanych m.in. w samochodach MINI. W urodzinowym konkursie można było wygrać atrakcyjne nagrody, w tym główną: Ipod shuffle - ufundowaną właśnie przez firmę Ispot .

Wrocławianie osobiście mogli się przekonać ze MINI to 50 lat stylu i wyznaczania trendów. Punktem kulminacyjnym było zdmuchnięcie świeczek na urodzinowym torcie, które odbyło się w sobotę o godz. 13.00. Pysznego wypieku skosztowało ponad 60 osób.
Organizatorom dopisała także pogoda, mimo złych prognoz nie spadła ani jedna kropla deszczu.

Inchcape Motor to największy, niezależny koncern motoryzacyjny. Na świecie sprzedaje 1 samochód co 2 minuty. Działa w 25 krajach, reprezentując 18 marek samochodowych. W skali globalnej prowadzi 200 salonów dealerskich. W Polsce Inchcape Motor jest obecny jako partner Marek BMW i MINI mając salony w Warszawie i Wrocławiu. Jesienią tego roku otworzy w Warszawie nowy, największy salon BMW w Polsce.
Źródło: imedia PR
19-01-29 14:17:06