X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Off-roadowe przywoływanie wiosny

off-road
Opracowanie: Event4x4
Cała Polska wypatruje wiosny, jednak ona najwidoczniej potrzebuje większej zachęty. Agencja Event4x4 zaprasza na off-roadowe przywoływanie wiosny na Zlocie Podróżników Wiosenny OFF. Impreza odbywa się po raz siódmy, ale pierwszy raz w górskiej okolicy.

Wiosenny Off został zaplanowany na weekend 26-28 marca. Kierunek – Dolny Śląsk, okolice Wojcieszowa i Pogórza Kaczawskiego. Plan: za dnia emocje związane z jazdą samochodami terenowymi i podziwianie krajobrazów, po zmroku – długie rozmowy przy ognisku i oglądanie zdjęć z dalekich wypraw.

Wiosenny Off to idealny pomysł dla tych, którzy lubią aktywny odpoczynek, adrenalinę i poznawanie nowych miejsc i ludzi. I oczywiście – jazdę dużymi, terenowymi samochodami – mówi Sławomir Kosz, właściciel Event4x4 i praktykujący off-roadowiec. Organizatorzy szykują na tę okazję ciekawą, zróżnicowaną trasę górską, na której można sprawdzić wytrzymałość swojej maszyny i własnych nerwów.

Event4x4 przygotowuje Zlot z pomocą znanych podróżników – Mariusza Rewedy i Iwony Kozłowiec. Na wyjazd zaprasza nie tylko właścicieli samochodów terenowych. Osoby, które chciałyby poznać smak off-roadu, a nie mają własnego samochodu, mogą go wypożyczyć od Event4x4.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym uczestnictwie w imprezie decyduje data zgłoszenia.
Źródło: Multum PR
18-07-12 03:56:12