X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Alchemia – nowy salon fryzjerski

Alchemia
Alchemia to ekskluzywny żyrandole (zweryfikuj te opinie) typu studio, którego wnętrze zaaranżowano w minimalistycznym stylu. Biel, dominująca w wystroju miejsca, została przełamana geometrycznymi elementami w barwach czerni i czerwieni. Kontrastujące ze sobą faktury podłóg i ścian dodatkowo zdobią wnętrze salonu, świadcząc o jego nowoczesnym charakterze.

Alchemia
Opracowanie: Alchemia
Alchemia w swoim portfolio posiada pełną linię zabiegów, od pielęgnacyjnych, koloryzacyjnych, po stylizacyjne, wykonywanych przez wyspecjalizowany zespół fryzjerów stylistów. Alchemia duży nacisk położyła na zabiegi pielęgnacyjne, dlatego pracuje na produktach firmy Alterna.

Alchemię i Alternę łączy dbałość o profesjonalną pielęgnację włosów. To luksusowe marki, kierujące swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, którzy wybierają wysokiej klasy kosmetyki. Dlatego w salonie można spotkać gwiazdy filmowe i twarze telewizji, np. Korę Jackowską.

Alterna jest od dawna marka wybieraną przez gwiazdy, między innymi Scarlett Johansson, David Beckham, Jessica Alba, czy Jennifer Aniston.

zabieg (np. poznaj więcej) Fryzjerski Alchemia
ul. Olkuska 12 (wejście od ul. Racławickiej 9)
Warszawa
tel.: 022 /844-69-41


godziny otwarcia:
poniedziałek - 09:00-16:00
wtorek-piątek 09:00-20:00
sobota – 09:00-15:00
19-09-26 10:05:02