X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

La Toya Jackson gwiazdą Sylwestra w Warszawie

La Toya Jackson
La Toya Jackson, siostra zmarłego niedawno króla muzyki pop Michaela Jacksona przyjeżdża do Polski na zaproszenie producentów komedii "Ciacho" w reżyserii Patryka Vegi.
Artystka będzie gwiazdą tegorocznego Sylwestra pod chmurką czyli Sylwestrowej Mocy Przebojów na Placu Konstytucji w Warszawie Motywem przewodnim tej imprezy będą piosenki ikony popkultury Michaela Jacksona. Nie ma go już z nami i pomyśleliśmy że obecność jego siostry pomoże nam przypomnieć klimat jego koncertów - mówi Patryk Vega, reżyser filmu "Ciacho".

Obok La Toyi na sylwestrowej scenie zobaczymy również Edytę Górniak, Urszulę, MUŃKA, Macieja Maleńczuka, Andrzeja Piasecznego, Stachurskiego, czy zespół Lady Pank, a także wykonawców z zagranicy – Shauna Bakera wspólnie z Maloy oraz September.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 i trwać będzie co najmniej pięć i pół godziny.
Na ubiegłorocznej imprezie bawiło się ponad 100 tys. osób, a dzięki transmisji telewizyjnej stołecznego Sylwestra oglądało prawie 13,5 mln widzów w całej Polsce.

***
La Toya Jackson urodziła się w 1956 jako jedna z dziesięciorga dzieci państwa Jacksonów. Zadebiutowała w 1980 roku albumem "LaToya Jackson", a do dzisiaj wydała ich aż 11. Tegoroczna płyta "Startin' Over" zawiera takie hity "Just Wanna Dance", "Free the World" oraz "Home" dedykowany nagle zmarłemu bratu, Michaelowi. Jest piosekarką, aktorką, autorką tekstów i modelką. Od 1989 do 1997 była żoną swojego menedżera- Jacka Gordona.

"Ciacho" to wielki powrót prawdziwej komedii, która łączy w sobie wszystko, co publiczność kocha w kinie, a przede wszystkim kipi humorem towarzyszącym historii od pierwszej do ostatniej sceny. Film pojawi się w na ekranach polskich kin 8 stycznia 2010 roku. Twórcy "Ciacha" zapowiadają, że będzie on pełen żartów i przyciągnie do kin rzesze widzów w całej Polsce.
Główne role w filmie zagrali: Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Marieta Żukowska, Joanna Liszowska oraz Cezary Żak.
Źródło: BUZZ PR
18-11-10 07:14:03