X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Walentynkowe Pink Party we Wrocławiu

Pink Party
"Ludź nieprzebrany niemile widziany" – takie hasło towarzyszyć będzie tegorocznemu Pink Party, imprezie tanecznej pod przewodnictwem dj Sysło oraz dj naturalborn chillers dj. 14 lutego we wrocławskim ośrodku Capitol spotkają się wszyscy miłośnicy dobrej zabawy i pomysłów oryginalnych, obowiązkowo w kolorze różowym.

Pink Party przeciwstawia się praktykom codziennej szarzyzny życiowej. Spodziewana dominująca barwa magenta w strojach, jak i wiele optymistycznych spojrzeń przez różowe okulary mogą powodować skutki uboczne w postaci zbyt dużej dawki dobrego humoru i optymizmu. W dodatku zaraźliwego. Wystrój uświetni dużo balonów i konfetti – jak to w karnawale. Klimaty muzyczne serwować będzie didżej Sysło specjalizujący się w rozkręcaniu dobrej zabawy. Wśród muzyki disco lat 70-tych i funky odnajdziemy brzmienia acid-jazzu, house i chilloutu. Towarzyszyć mu będą dj naturalborn chillers a jako vj – mizBeware (de Love Rewolt). Najlepszą zabawę gwarantuje miejsce, gdzie zawsze spotykają się wszystkie sztuki piękne. Ośrodek Capitolu przy ulicy Piłsudzkiego 67 zamieni się w różową przestrzeń wypełnioną wesołymi przebierańcami. Jednak należy pamiętać, że atmosferę szalonej zabawy zawsze tworzą ludzie. Dlatego nie może Was tam zabraknąć! I "Niech święty Walenty sczeźnie!"

rusz się,
kolor róż,
love krove,
czas magenta
okulary som różowe
mięso, sutki, włosy, dym
muzyka do tańca oraz
do różowego różańca


Bale przebierańców organizowane przez Fundację ARTISTIK swoje korzenie wzięły z weneckich uliczkach pełnych tajemniczych, ukrytych za maskami twarzy. Pierwszy bal odbył się w stolicy Dolnego Śląska jeszcze w poprzedniej epoce, bo w 1993 roku. Od tego czasu systematycznie rosnąca grupa miłośników wymyślania przebrań karnawałowych ujawnia swoją prawdziwą osobowość podczas jedynej w roku tego typu imprezy. Wena i wyobraźnia artystyczna przejawia się w nietypowych strojach uczestników oraz tanecznych ekspresjach. Niektórzy za przebraniem starają się ukryć swoją tożsamość, inni dopiero wtedy ukazują swoje prawdziwe oblicze. Jak jest naprawdę? Warto przekonać się samemu..

PINK PARTY wstęp wolny
14.02.2009 start 20.00 end 3:00
Ośrodek Capitol
ul. Piłsudskiego 67, Wrocław
20-01-31 15:10:04