X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Biustonosz dla miłośniczek gry w kosza

biustonosz do gry w kosza
Opracowanie: Shock Absorber
Najlepsze buty kupione, najmodniejszy strój sportowy w torbie w pełni gotowa do rozpoczęcia gry w kosza lub siatkówkę. Jednak czy kiedykolwiek pomyślałaś w jaki sposób dbasz o swój biust podczas treningu? Shock Absorber pomyślał o kobietach takich jak Ty i stworzył swój najnowszy model biustonosza – Shock Absorber Ball.

Shock Absorber Ball to biustonosz przeznaczony dla kobiet, które grają w piłkę siatkową lub koszykową. Nigdy nie zastanawiałaś się nad doborem biustonosza specjalnie na trening i to Twój błąd. Odbijasz piłkę przez siatkę, skaczesz do kosza, a twoje piersi wykonują ruchy pionowe. Wpływa to na ich kondycję i elastyczność. Wydaje Ci się, że dbasz o swoje zdrowie, a okazuje się, że możesz je nadwyrężyć.

Specjalny system Arc-Control sprawia, że falowanie piersi jest maksymalnie wyeliminowane. Ruch, w który wprawiamy biust podczas podskoków, ma na nie negatywny wpływ: obniża ich elastyczność. W utrzymaniu piersi w ryzach pomaga konstrukcja systemu. Biustonosz - zalecamy tą stronę - ma specjalne wzmocnienia po bokach oraz na górze.

Z przodu biustonosza Shock Absorber Ball umieszczono szybkoschnący materiał. Zapobiega on otarciom, które są tak częstym problemów zarówno wśród sportowców regularnie chodzących na treningi, jak i osób sporadycznie czerpiących przyjemność z wysiłku fizycznego.
biustonosz do gry w kosza

79% mniej ruchu piersi, gdy skaczemy do góry? Tak, to możliwe. Zatroszczyła się o to firma Shock Absorber.
Źródło: DESTINO COMMUNICATIONS
18-03-31 07:06:02