X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pomysły karnawałowe- imprezy tematyczne

kostium sumo
Opracowanie: www.future-toys.pl
Początek nowego roku to wspaniały czas rozrywki w karnawałowym klimacie. Zabawę w doborowym towarzystwie można uświetnić niebanalnymi gadżetami i śmiesznymi prezentami.

W ostatnim czasie bardzo modne stały się "imprezy tematyczne". Na tego typu zabawach obowiązuje określony ubiór, a co za tym idzie dobór dodatków.

Przykładem świetnego pomysłu na imprezę tematyczną są "wschodnie sztuki walki". Zaręczam, że trudno będzie przebić delikwenta który zjawi się ubrany w dmuchany kostium (polecamy kostium Mikołaja) sumo. Strój jest przeuroczy i bardzo pomysłowo skonstruowany. Osoba nosząca go nie musi się martwic ewentualnym przegrzaniem, ponieważ w konstrukcję wbudowany jest wiatrak zasilany bateriami AA.
kostium sumo

Dla wielbicieli ostróg, rewolwerów i szybkich koni polecamy niebanalny kostium kowboja na koniu. Ten strój to gwarancja sukcesu! - chyba nie wymaga komentarza. Wystarczy ubrać się i wdzięcznie "zgalopować" na imprezę na wiernym rumaku.

Propozycją dla odważnych będzie "plaża party". Obowiązują rzecz jasna stroje plażowe. Ciekawe czy znajdzie się odważny, gotowy przywdziać Oficjalny, licencjonowany kostium Borata?!
Do kompletu zaleca się dokupienie czarnych mokasynów z frędzlami i białych skarpetek. Ten kostium to także świetna propozycja upominku - ale tylko dla tych z potężnym poczuciem humoru!.

kostium sumo
Gdzie je kupić? Nic prostszego! Wystarczy odwiedzić przezabawny sklep internetowy www. oferta sklepu jest również trafną odpowiedzią na dylematy związane z kupnem niecodziennych prezentów na rożne okazje. Należy jednak pamiętać, że nie wszyscy lubią śmieszne prezenty.

Autor: Agnieszka Juziuk
Źródło: www.future-toys.pl
22-06-24 15:01:14