X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dla zakochanych...

Idzie wiosna! Zima ustępuje, dni stają się dłuższe. Wiosna to synonim miłości, szczęścia i nowego życia, a 14 luty to święto importowane do Polski, aczkolwiek obchodzone przez większość par zarówno z długim jak i krótkim stażem. Przecież każda okazja jest dobra aby uszczęśliwić swoją lepszą (czy też gorszą:P) połowę.

Pomysł na prezent wcale nie jest oczywisty. Każda
mikroby
Opracowanie: www.Future-Toys.pl
wystawa sklepowa tętni czerwonymi sercami, różami, tandetnymi misiami i czekoladkami w kształcie serduszek. Nie daj porwać się komercji i wejdź na stronę . Kto powiedział, że prezenty dla zakochanych muszą być rozkoszne?

Future Toys udowodni Ci, że podarowanie mikroba grypy czy gorączki też może być romantyczne! Wystarczy spojrzeć w wielkie oczy tym włochatym maskotkom. Seria tych pomysłowych pluszaków skierowana jest przede wszystkim do młodzieży szkolnej- największej grupy entuzjastów stanów chorobowych. W końcu nie ma lepszej wymówki na zwolnienie z lekcji- zwłaszcza w Walentynki!

płatki róż
Dla wielbicieli magicznej atmosfery polecamy pachnące płatki róż. Opakowanie zwiera około stu nasączonych pachnącym olejkiem płatków. Płatki są syntetyczne, więc nadają się do wielokrotnego użytku. Jeszcze tylko dobre wino, kolacja i nastrojowy blask świec- to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

ramka
Kiedy po romantycznym dniu ukochana osoba nie chce się z Tobą rozstać podaruj jej B-somebody ze swoim zdjęciem. Trójwymiarowa figurka z Twoim zdjęciem pozwoli przetrwać ciężkie chwile w pracy i oczekiwanie na powrót do domu.

Agnieszka Juziuk
19-12-17 07:08:06