X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wodoodporne kredki do oczu

eyeliner
Opracowanie: Golden Rose®
Makijaż oka to taki, który sprawi, że mężczyzna nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku i zatęskni za magią Twojego spojrzenia. To lśniący blask i wyraziste kolory iskrzące w promieniach upalnego słońca. Morska zieleń, turkus nieba i wyrafinowane złoto – to kolory tak mocne, że nie znają umiaru. Podobnie jak on...
Firma Golden Rose® – specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu – wprowadza na rynek nową, niezwykle efektowną kolekcję wodoodpornych kredek do oczu Waterproof Eyeliner. Kredki zwierają precyzyjny aplikator, który pozwala idealnie zdefiniować linię oka, nie rozmazują się i nie kruszą. Zachwycają delikatną, kremową konsystencją, która nie podrażnia delikatnej skóry oczu. Zaskakują łatwością użycia i kuszą niezwykłymi kolorami. Bogata paleta odcieni to: morskie zielenie, turkusy i lazur oceanu, błękit nieba, ciepłe brązy, pustynne złoto i perła księżycowego blasku.

Nowe kredki Waterproof Eyeliner powstały z myślą o kobietach, które cenią każdą chwilę i nie tracą czasu na makijażowe poprawki. Innowacyjna, kremowa konsystencja kredek jest w 100% wodoodporna, nie rozmazuje się i gwarantuje trwały efekt przez kilka godzin. Znakomicie się nakłada i pięknie podkreśla kontur oka.

Najnowsza kolekcja [kredek|kredki Waterproof Eyeliner, to propozycja dla kobiet odważnych, nowoczesnych i dynamicznych. Eleganckie opakowanie i łatwość aplikacji kosmetyku – kredki wykręcane – wyróżni kosmetyk Golden Rose® wśród innych propozycji.
Źródło: SUPERB PR
19-07-11 07:04:05