X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jabłkowe odchudzanie

diety
Każdy, kto chociaż raz w życiu próbował odchudzać się wie, że nie jest to takie proste i wymaga poświęcenia oraz wyrzeczeń, szczególnie w przypadkach, kiedy mamy do zrzucenia więcej niż "parę" kilogramów.

Najczęściej odchudzamy się ze względów estetycznych, bo szczupła sylwetka jest trendem, który trwa i trwał będzie. Ważne jest, aby pamiętać o tym, że utrata wagi obok aspektów estetycznych jest przede wszystkim ważna dla naszego zdrowia i właśnie ten aspekt powinien powodować chęć i potrzebę pozbycia się nadmiaru "sadełka". Organizm obciążony nadmiernymi kilogramami jest narażony na wiele groźnych chorób. Jeżeli masz do stracenia parę kilogramów warto zastosować dietę uzupełnioną ćwiczeniami, aby pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczyku. Utrata kilku kilogramów sprawi, że poczujemy się lepiej i atrakcyjniej, poprawi się nasze samopoczucie i zmniejszymy ryzyko zachorowania na związane z nadwagą choroby. Warto dobrać dietę odpowiednią dla potrzeb swojego organizmu. Należy pamiętać, że stosowanie samej diety często nie wystarczy i konieczny do tego jest odpowiedni sprzymierzeniec, który ułatwi i wydatnie skróci walkę ze zbędnymi kilogramami. Właśnie takim sprzymierzeńcem i pogromcą niechcianych kilogramów jest CIDREX PLUS.

Cidrex Plus Vitana to nowość wśród preparatów wspomagających odchudzanie będąca innowacyjnym połączeniem znanych i sprawdzonych w dietetyce składników. Głównymi składnikami Cidrex Plus są ocet jabłkowy i zielona herbata. Oba te składniki są od dawna znane jako wspomagacze odchudzania. Ocet jabłkowy – w naturalny sposób tłumi apetyt, wspomaga metabolizm i usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii a do tego zawiera witaminy i minerały. Zielona herbata odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania, ponieważ podwyższa spalanie tłuszczu, czyli termogenezę. Termogeneza to powstawanie ciepła,   wydzielającego się w trakcie reakcji chemicznych, podczas których z tłuszczu wytwarza się dwutlenek węgla i woda.  Energia termiczna, czyli ciepło, które się w ten sposób wytwarza jest wydalane z ciała  wraz z wodą i dwutlenkiem węgla poprzez płuca, skórę i wydzieliny. Skutkiem tego tłuszcz zostaje zamieniony w energię cieplną i spalony, a my mamy mniej centymetrów w talii!!! Oprócz tego zielona herbata jest nieocenionym źródłem zdrowia dla naszego organizmu. Nowy preparat Cidrex Plus zawiera także inne składniki, które łączą się w skutecznym działaniu wspomagającym odchudzanie. Jednym z tych składników jest jod, wpływający na przemianę materii przez zwiększone zapotrzebowanie na tlen, wzrost procesów utleniania oraz produkcję ciepła.

Cidrex Plus zawiera również lecytynę uczestniczącą w przemianach tłuszczów i cholesterolu, olej z kiełków pszenicy bogaty w składniki niezbędne do prawidłowej przemiany materii takie jak: witamina E, magnez, kwas pantotenowy, fosfor, tiamina i cynk. W preparacie znajduje się także witamina B6 warunkująca prawidłowy metabolizm białek w organizmie i bierąca udział w przemianie aminokwasów, jest ona niezbędna w metabolizmie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i fosfolipidów, wpływa także na prawidłowe czynności układu krwiotwórczego, odpornościowego oraz skóry. Nowe zestawienie znanych i sprawdzonych składników, połączonych ze sobą w odpowiednich proporcjach tworzy preparat Cidrex Plus. Dzięki niemu dieta stanie się łatwiejsza a jej efekty będą szybciej widoczne, co niewątpliwie doda zapału i chęci do dalszego działania i co się z tym wiąże osiągnięcia celu, czyli zdrowej, szczupłej sylwetki.

Cidrex Plus jest także polecany osobom, które bezskutecznie walczą z nadwagą. Wyjątkowe połączenie jego składników pozwoli każdemu dopiąć się na ostatni guzik.
Źródło: Kamila Nowakowska, PR Solution
17-09-18 06:33:48