X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Runy - zaczarowany świat Runy 4 Ansuz

runa Ansuz
Opracowanie: www.4taroty.pl
Runa Ansuz jest czwartą Runą w Futharku. Na karcie Voenix na trawie siedzi olbrzym, bóg Odyn, który gra na harfie. Harfa jest rzadkim instrumentem i z pewnością trudna jest gra na niej (tak, jak trudne jest czasem odkrycie lub pielęgnowanie talentu).

Obok Odyna stoi róg napełniony zaczarowanym winem. Kto napije się czarodziejskiego wina, ten otrzymuje w darze inspirację, natchnienie i twórczą wenę do pisania wierszy, książek, ten potrafi pięknie mówić, może być więc wspaniałym mówcą, może mieć też zdolności muzyczne. Dzięki nauce i wiedzy każdy z nas staje się bogatszy, bardziej świadomy, a tym samym ma większe szanse na spełnienie swoich marzeń i zaczarowanie swojego życia, skierowanie go ku mądrości i spełnieniu.

Na karcie widać też dwa muchomory - jako symbol zdolności parapsychicznych, możliwości wróżenia lub jasnowidzenia.
Odynowi towarzyszą jego dwa wierne, zdolne i mądre kruki Hugin (Myśl) i Munin (Pamięć).
Dzięki krukom Runa Ansuz zyskała przynależność do Żywiołu Powietrza. Opiekuje się nią również astrologiczny Wszędobylski Merkury, który do nóg przypięte ma skrzydełka, by szybciej przemierzać świat i z zawrotną szybkością roznosić wieści (a my, ludzie – ploteczki).

Medytując z Runą Ansuz, możesz spotkać samego Odyna, który poda ci łyk czarodziejskiego napoju inspiracji, byś mógł śmiało realizować swoje zamiary. A może usłyszysz piękną muzykę, rzewne dźwięki harfy i słowa: "Do boju, masz głowę pełną pomysłów, nie bój się, podejmiesz dobre decyzje"?
W medytacji możesz również otrzymać wspaniałe, głównie niebiesko-turkusowe kamienie szlachetne i półszlachetne lub szmaragd, szafir, ametyst, turkus, czy sokole oko. Twoja piąta czakra gardła zostanie doenergetyzowana, otrzymasz więc energię dla gardła, strun głosowych, krtani i tarczycy. Będą ci towarzyszyć kolor niebieski, ciemnoniebieski, odcienie turkusu oraz pojawi się też w twojej medytacji kolor żółty - jako kolor intelektu.

Losując Runę Ansuz, możesz liczyć na swój rozsądek, dobre decyzje i szybkość pojmowania oraz na wenę twórczą i zdolność łatwego wypowiadania myśli.
Przed tobą poprawa sytuacji materialnej lub pieniądze za prawa autorskie. Doskonała siła i kondycja umysłu pozwoli na osiągnięcie sukcesu.
W partnerstwie Runa Ansuz zapowiada spokój, zrozumienie, zgodny i szczęśliwy związek. W zdrowiu zaś wyleczenie chorób w obrębie gardła oraz pomoc w terapiach logopedycznych.
Zawodowo wróży powodzenie oraz pracę, którą wykonuje się z pasją, zaś w nauce szczęśliwie zdane egzaminy i poszerzanie swojej wiedzy.

Jeśli zaś Runa 4 Ansuz pokaże się w pozycji odwróconej, zachowaj ostrożność w interesach, bo myślowy zamęt i brak natchnienia nie wróżą niczego dobrego. W partnerstwie możliwa manipulacja, podstęp i kłamstwa.
W zdrowiu mogą wystąpić choroby w obrębie gardła, możliwe jest jąkanie lub trudności z wysławianiem się.
W pracy czekają cię konflikty, plotki, pomówienia i małe zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków. W nauce zaś możliwy zbyt duży egzaminacyjny stres, słabsze oceny lub trudności w pojmowaniu i rozumieniu materiału. Możesz też zrezygnować z dalszej nauki lub po prostu iść na wagary.
Nie "rzucaj słów na wiatr', pomilcz trochę, bo kłótnia wisi w powietrzu.

Elżbieta Ellis
Źródło: www.4taroty.pl
19-05-17 07:02:02