X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyścig o romantyczny weekend w Pałacu

maluch
Opracowanie: Ośrodka Doskonalenia Techniki Ja
Romantyczny spacer, miły wieczór w kawiarni, a może coś zupełnie niesztampowego? Sposobów na spędzenie Walentynek jest wiele, liczy się jedynie wzajemna bliskość i niezapomniane chwile. Tego dnia każda para we Wrocławiu znajdzie coś dla siebie.

W to szczególne święto chcemy sprawić, aby nasza druga połówka poczuła się wyjątkowo. Pluszowe serca, bombonierki, kwiaty – podarunki na pewno zachwycą ukochaną osobę, warto jednak zaplanować na ten dzień coś szczególnego. Wspólnie spędzony czas w niebanalnej scenerii i niezapomniane wspomnienia będą najlepszym prezentem. To, gdzie wybierzecie się w tegoroczne Walentynki zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni.

Dla romantycznych
Stolica Dolnego Śląska nie bez powodu uważana jest za miasto miłości. Romantycznych zakamarków, urokliwych uliczek i klimatycznych kawiarenek na pewno tutaj nie brakuje. Walentynki są doskonałym pretekstem, aby wybrać się na spacer w poszukiwaniu własnego wyjątkowego zakątka. Jednym z najbardziej magicznych miejsc jest niewątpliwie Ostrów Tumski. Warto udać się tam zwłaszcza wieczorem, kiedy ręcznie zapalane gazowe latarnie tworzą niezwykły nastrój. Brukowane uliczki, pamiętające zapomniane historie kamienice potrafią sprawić, że poczujemy się jakbyśmy przenieśli się w czasie. Imponująca gotycka katedra św. Jana Chrzciciela zachwyca i wywiera niezapomniane wrażenie zwłaszcza po zmroku. Spacer najlepiej zakończyć przy Moście Tumskim, który nieprzypadkowo nazywany jest Mostem Zakochanych. Wszystko za sprawą wiszących na nim kłódek. Pary pragnące scementować swe uczucie grawerują na nich swe imiona, przypinają je do poręczy, a następnie wrzucają kluczyk do Odry. Wierzą, że dzięki temu ich miłość przetrwa na zawsze. Każda z kłódek symbolizuje inną historię, warto sprawić, aby wśród nich pojawiła się także Wasza opowieść.

Dla nieprzeciętnych
Nie każdemu jednak odpowiadają romantyczne spacery i czułe spojrzenia. We Wrocławiu znajdzie się także miejsce dla tych, którzy wolą spędzić ten dzień realizując wspólne pasje. Miłośnikom czterech kółek z pewnością przypadnie do gustu propozycja Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy "TOR Rakietowa", który organizuje w Walentynki nietypową imprezę samochodową.- Zakochane pary będą miały okazję wspólnie zawalczyć o romantyczny weekend w Pałacu Wojanów, ścigając się na profesjonalnym torze- dodaje Violetta Bubnowska, organizator Walentynek na Torze Rakietowa.
Nic tak nie podgrzewa atmosfery w związku jak nutka rywalizacji i dreszczyk emocji. Zwycięska para zostanie wyłoniona na podstawie sumy czasów uzyskanych podczas przejazdów obojga parterów. Dodatkową atrakcją będzie pizza w kształcie serca dla wszystkich uczestników. Zapisywać się można 14 lutego od godziny 11:30.

Dla towarzyskich
Dla wielu par Walentynki są pretekstem aby spędzić razem trochę czasu poza domem. Restauracje kuszą romantycznym wystrojem i specjalnymi promocjami dla zakochanych. Świece na stoliku, darmowa lampka szampana i nastrojowa muzyka z pewnością umilą wspólne chwile. Niezapomniany wieczór można spędzić także w jednej z licznych kawiarenek, herbaciarni czy czekoladziarni. Dla miłośników tańca organizowane są tego dnia specjalne wieczory dla zakochanych. Wspólne tango lub impreza hip-hopowa? We Wrocławiu każdy znajdzie coś dla siebie.
19-12-09 07:09:13