X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Karnet na golfa w prezencie świątecznym

gra w golfa
Opracowanie: www.sobieniekrolewskie.pl
Gwiazdka już za niecałe dwa tygodnie. Co można podarować osobie, która ma prawie wszystko i mile ją zaskoczyć? Karnetem na grę w golfa. Taki upominek ucieszy nawet najbardziej wymagających.

Choć golf jest dopiero odkrywaną dyscypliną sportu w Polsce, bardzo szybko zdobywa popularność. Nic dziwnego. Wystarczy jedna wizyta na polu golfowym czy driving range, aby dosłownie zakochać się w tym niezwykłym sporcie. Każdy gracz potwierdzi, że golf jest doskonałą formą relaksu i oderwania się od codziennych spraw. Daje też niesamowitą satysfakcję. Można grać w pojedynkę lub drużynowo, praktycznie w każdym wieku.

Gra w golfa to możliwość poznania siebie, sprawdzenia siły swojego charakteru. Mobilizuje do przekraczania barier swojego umysłu i ciała. Jest sztuką koncentracji i kwintesencją strategicznego myślenia. Nie na darmo w świecie biznesu krąży powiedzenie – "pokaż mi jak grasz, a powiem ci kim jesteś".

Jeśli więc chcesz sprawić bliskiej osobie lub partnerowi biznesowymi miłą niespodziankę z klasą, podaruj im pod choinkę karnet na driving range lub - zobaczysz - pole golfowe. Dla początkujących graczy dobrym pomysłem będzie wykupienie indywidualnego kursu z trenerem.

O karnety pytaj w klubach golfowych, np. Sobienie Królewskie Golf & Country Club .
18-06-22 15:20:09