X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak uwieść prezesa pod krawatem? Krótki poradnik dla korporacyjnych gadżeciarzy

prezenty
Opracowanie: Casa Bugatti, Chroma, Menu, Radi
Są różne znaczenia słowa "uwieść" i różne sposoby uwodzenia. Nam chodzi o… uwiedzenie zmysłów. I to nie byle jakiej persony – bo samego prezesa dużej firmy. Nie dość, chodzi o uwiedzenie prezesa pod krawatem – czyli rekina biznesu. Rekina, rzecz jasna, płci męskiej.

Nasz artykuł pokaże, jak wpasować się w gusta ludzi świadomych swojej pozycji i prestiżu. Dzięki naszej podpowiedzi łatwiej będzie kadrze kierowniczej i pracownikom korporacji wybrać dla prezesa prezent, który go oszołomi. Skutek trafionych zakupów będzie wymierny – prezes oczarowany luksusowym nabytkiem obdarzy względami swoich podwładnych.
Kryterium doboru prezentów nie może być cena, ale estetyka, forma, funkcjonalność, marka, design i niepospolite piękno. Warto taktownie wybadać gusta prezesa, by trafić w prezentowe sedno.
Więc – do dzieła – uwiedźmy zmysły i poczucie estetyki wybrednego prezesa pod krawatem.

Prezes – koneser wina
zestaw do wina
Współcześnie akcesoria do wina (odkryj więcej) stanowią doskonały i uniwersalny prezent. A jeśli poszukać czegoś niebanalnego, można rozświetlić życie prezesa niezwykle eleganckim, a przy tym praktycznym i minimalistycznym zestawem do wina Vignon, duńskiej firmy MENU. Luksusowy zestaw Vignon składa się z nalewaka, pompki próżniowej, termometru oraz korkociągu kelnerskiego. Jego dostojne formy wesprą wytworność jednego z najstarszych trunków świata. Duńska firma MENU produkuje przedmioty piękne same w sobie. Jej produkty raz po raz zdobywają prestiżowe, światowe nagrody za design i odkrywczość kształtów, wyjątkową prostotę połączoną z funkcjonalnością. Trafiają też często do Muzeów Sztuki Współczesnej. Taki prezent na pewno zachwyci konesera win.

Prezes – wielbiciel ostrych marek
noże
Fenomenalnie piękne noże japońskiej firmy Chroma Type 301 zaprojektowane zostały przez Ferdynanda Porsche. To już nie noże, ale arcydzieła sztuki użytkowej. Stworzono je przy udziale najsłynniejszych kucharzy świata, którzy przez trzy lata badali ich ergonomię. W ten sposób powstał nóż-fenomen. Prezesa – rekina biznesu – na pewno zachwyci rekini kształt noża Type 301, bo właśnie sylwetka tego morskiego drapieżnika była inspiracją dla projektanta-wizjonera.
To ekstremalnie ostry nóż dla ekstremalnie ostrego prezesa. Rewelacyjna, kuta, prawdziwa japońska stal wymaga specjalnego typu ostrzałki, którą warto dodać do starannie dobieranych noży – luksusowego prezentu dla wyjątkowego prezesa.
Efekt kompletnego zachwytu gwarantowany jest ponadto faktem, że noże Type 301 trafiły do Muzeów Sztuki Współczesnej Wiednia i Nowego Jorku. Wręczając prezesowi zestaw noży Type 301 design by F.A. Porsche, darowuje mu się żywą legendę.

Prezes – wielbiciel śniadań
tostery
Nie ma mężczyzny, którego słowo "Bugatti" nie rzuca na kolana. Świadomi faktu, że nawet najbardziej zdystansowany i wyniosły prezes jest nie tylko w głębi duszy "dużym chłopcem", ale kochającym szybkie maszyny, piękne kobiety i luksus z najwyższej półki koneserem – proponujemy jako prezent arcyinteligentny toster Volo – marki… Bugatti.
Zapatrzony w przepiękną formę tego zjawiska sztuki użytkowej, oczarowany jego samodzielnością w przypiekaniu grzanek – prezes na pewno nie raz spóźni się do pracy. Nie zauważy wtedy, że jego kierownicy też nieco naciągnęli czas o poranku.
Potężny, masywny król tosterów Volo jest jak szybkie Bugatti Veyron. Luksusowy, niepowtarzalny, w pełni zautomatyzowany. To toster dla wielbicieli celebrowanych śniadań. Słowo o tym, co potrafi Volo: toster rozmraża pieczywo, opieka je z jednej bądź dwu stron, przygotowuje pyszne tosty, rumieni bagietki i bułki. I wygląda oszałamiająco, jak wszystko, co firmuje swoim logo firma Casa Bugatti.

Prezes – wielbiciel nastroju
biokominki
Serce niejednego prezesa można podbić – i to od razu na lata – darowując mu uzależniający od piękna i nastroju biokominek Radius Design. Krzywizny, załamania tej zmysłowej bryły tworzą futurystyczną i minimalistyczną konstrukcję dla znawców prawdziwego piękna.
Biokominki Radius Design oswajają domowy ogień. Biokominek Wallflame Black można umieścić w dowolnym pomieszczeniu, gdzie będzie się doskonale prezentował za sprawą swej amorficznej, pozornie subtelnej konstrukcji. Kominek Radius Design łączy przeciwieństwa – jest zarazem delikatny, jak i mocarny, nastrojowy i dynamiczny. Jak prawdziwy prezes.
Biokominek to zjawisko na miarę XXI wieku. Nie wymaga podpięcia do przewodu kominowego, dlatego Wallflame Black może wisieć w dowolnym miejscu – salonie, sypialni, w gabinecie, ciesząc pięknem okiełznanego ognia.

Prezent dla prezesa to spore wyzwanie, to więcej niż pokazanie swojego zaangażowania, czy wdzięczności. To budowanie relacji z tym często zabieganym i żyjącym w dużym stresie człowiekiem, na którego barkach spoczywa nie byle jaka odpowiedzialność. Prawdziwie i z sympatią dobrany prezent pomoże polepszyć relacje między prezesem firmy, czy korporacji, a jego podwładnymi.

Rozumiejący dusze prezesów, znający tajniki sztuki uwodzenia zmysłów sklep zaprasza kadrę kierowniczą i pracowników korporacji na poszukiwanie trafionych prezentów dla wymagających rekinów biznesu.

Joanna J. Gawlikowska
Krystian Wawrzyczek
20-08-13 13:17:26