X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyjątkowa Warszawa

knajpka
Warszawa jest specyficznym miastem z charakterystycznym klimatem, budowanym przez restauracje, galerie sztuki, kluby. Z dnia na dzień obserwujemy przybywanie kolejnych ciekawych miejsc, które oczywiście "koniecznie trzeba odwiedzić".

Niezależnie od tego, czy jest się mieszkańcem stolicy, czy tylko gościem, warto wiedzieć, które miejsca traktować poważnie i wybrać się tam na kolację czy też pobawić się do białego rana. Naprzeciw tego rodzaju oczekiwaniom wyszli organizatorzy imprezy Best of Warsaw Awards.

knajpka
Oto oni!
Już od siedmiu lat Warsaw Insider podpowiada, które miejsca oferują usługi i produkty na najwyższym poziomie i jak do nich dotrzeć. Podczas gali 24 października w Rondo Royal, prestiżowe nagrody przyznano aż w 21 kategoriach. W każdej wytypowanych było pięć miejsc lub produktów, z których wybrano dwa najlepsze. Lista tegorocznych zwycięzców wygląda następująco. Jeżeli chcemy sprawić sobie lub komuś cenny upominek, to najlepszym miejscem do tego będą salony jubilerskie W. Kruk i La Boutique Suisse (Best Accesories). Jeżeli kosmetyki, to tylko w Gal i Lu lub Sabon (Best Cosmetics). W przypadku dekoracji wnętrz najciekawsze aranżacje znajdziemy w salonach Bo Koncept i Red Onion (Best Home Decor).

Coś dla ciała i duszy
impreza
Opracowanie: Michał Borowik
Chcemy się nosić modnie i z klasą, na zakupy powinniśmy wybrać się do sklepów Lilla Moda i Redford&Grant (Best Fashion). Na kawę warto zajrzeć do Cafe 6/12 lub Czułego Barbarzyńcy (Best Cafe). Najlepszej polskiej kuchni uświadczymy w restauracjach Belvedere i Tradycja (Best Polish Cusine), zaś włoskiej w San Lorenzo i Rondo Royal (Best Italian Cusine). Z kolei najlepsze i tak modne ostatnimi czasy sushi skosztujemy w Tomo Sushi lub Ginza (Best Sushi). Dania kuchni międzynarodowej najlepiej smakują w restauracjach La Rotisserie i Boathouse (Best International Cusine). Na lunch lub coctail warto zajrzeć do restauracji Sense lub Papaja (Best Date Restaurant).
sushi
Najlepszą obsługą mogą pochwalić się restauracje Dom Polski i Ale Gloria (Best Service). Jeżeli wybieramy się na business lunch, to powinniśmy wybrać Downtown Restaurant lub LemonGrass. Najlepszym miejscem na niedzielny brunch są Fusion i Meza. Najsłodszymi deserami uraczą nas Słodki…Słony i Bristol Cafe. Wśród najbardziej interesujących miejsc, które w ostatnim roku pojawiły się w Warszawie nagrodzone zostały Restauracja Rondo Royal i salon Likus Concept Store. Dla degustatorów win celem odwiedzin powinny być Mielżyński Winebar i KOM (Best Wine Bar). Pyszne cocktaile i drinki wypijemy w Porto Praga lub (zobacz http://sweet-home.pl/) Sense (Best Coctails).

klub
Muzykę na żywo w najlepszym wydaniu oferują Tygmont i Hard Rock Cafe (Best Live Music). Gdy planujemy nocne wyjście na miasto, to bezwzględnie powinniśmy udać się do klubów Platinium i Opera Club (Best Night Out). Tężyznę fizyczną i kondycję najlepiej wyćwiczymy w klubie fitness Holmes Place w hotelu Hilton lub Riverview w hotelu Intercontinental (Best Health Club). Po ciężkim tygodniu pracy pełnego relaksu i regeneracji zaznamy w Spa Wilanów lub Le Spa (Best Spa).

spa
Kompas trendów
Wszyscy Laureaci są dowodem na to, że w Warszawie naprawdę można już skorzystać z usług na najwyższym światowym poziomie i stolica w tym względzie absolutnie nie musi mieć kompleksów w stosunku do zachodnich stolic. Ponadto inicjatywa Warsaw Insider doskonale wpisuje się w potrzeby warszawiaków, którzy w zamęcie codziennych obowiązków nawet nie mają czasu na zastanowienie się, gdzie zjeść dobry lunch, udać się na zakupy czy na drinka. A dzięki swoistemu kompasowi trendów jakim jest lista Best of Warsaw Awards 2008, staje się to możliwe i wręcz przyjemne. Oby nadal powstawało więcej tego typu miejsc, tak żeby konkurencja w przyszłym roku była jeszcze większa.
Źródło: PR
19-10-04 14:06:11