X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Michał Piróg jako DJ podczas 'Hennessy artistry'

DJ Julia Michał Piróg
W piątek, 9 października 2009 r. w klubie Platinium w Warszawie odbyła się kolejna edycja ekscytującej imprezy z cyklu 'Hennessy artistry'. Tym razem po raz pierwszy w roli DJ-a wystąpił znany tancerz i choreograf - Michał Piróg.

Niesamowitym zainteresowaniem cieszył się również występ francuskiej piękności DJ Julii. Marka Hennessy po raz kolejny udowodniła, że cykl muzycznej platformy komunikacyjnej 'Hennessy artistry' już na stałe wpisał się w kalendarz najlepszych i najbardziej pożądanych imprez.

Podczas piątkowej imprezy miał miejsce długo oczekiwany występ Michała Piróga, który tego wieczoru po raz pierwszy wystąpił w roli DJ-a. Doskonale przygotowany przez DJ Duddka, porwał publiczność energetycznym i żywiołowym setem, będącym fuzją inspirujących dźwięków pochodzących z najróżniejszych zakątków świata. Autorska kompozycja utworów Michała Piróga doskonale wpisała się w przewodnie hasło marki Hennessy – The Global Art Of Mixing. Jak można się było spodziewać podczas występu nie zabrakło również elementów tanecznych w wykonaniu sławnego choreografa. W powietrzu czuć było niesamowicie bliską więź DJ'a ze zgromadzoną publicznością.

Kolejną atrakcją imprezy był występ nieprzeciętnej urody DJ Julii, która specjalnie na wieczór z 'Hennessy artistry' przyleciała z Francji. Modelka i gwiazda francuskiej telewizji doskonale wstrzeliła się w gusta zgromadzonych gości, którzy byli pod wrażeniem jej wyjątkowych umiejętności i niesamowitej urody. Występ artystki stworzył niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę, która długo będzie bardzo mile wspominana przez wszystkich uczestników imprezy.

Elektryzująca muzyka i wyjątkowe atrakcje sprawiły, że parkiet - http://www.parkietypryczynicz.com.pl/parkiet-debowy.html - tętnił życiem od początku trwania imprezy, aż do ostatnich dźwięków muzyki. Ekscytująca i szalona atmosfera tej wyjątkowej nocy z pewnością zostanie na długo zapamiętana przez wszystkich przybyłych gości, wśród których znaleźli się m.in. Odeta Moro-Figurska, Rafał Cieszyński z Alżbietą Leńską, Robert Serek, Piotr Sałata, Liroy, Robert Leszczyński, Jerzy Gruza, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Urszula Dębska czy Karolina Nowakowska. Ten wieczór po raz kolejny udowodnił, że imprezy organizowane pod patronatem marki Hennessy są jednymi z ważniejszych wydarzeń warszawskiej sceny klubowej.

Edyta Herbuś Liroy

Hennessy artistry
22-05-27 11:01:55