X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jachting motorowy dla biznesu

jachty Galeon
Opracowanie: Galeon
Specyfika współczesnego biznesu determinuje konieczność odbywania częstych podróży i wyjazdów służbowych. Obecnie chętnie wybieraną formą spędzania wolnego czasu podczas biznesowych spotkań i delegacji jest wypoczynek w centrach SPA, aktywna rekreacja na polach golfowych lub nartach. Ciekawą propozycją może być także jachting motorowy

Niezwykle szybko rozwijająca się turystyka biznesowa staje się dzisiaj jednym z dominujących trendów we współczesnym biznesie. Często podróżujemy służbowo, jesteśmy delegowani do innych siedzib firmy, bywamy na spotkaniach biznesowych, targach i eventach specjalnych, jeździmy na szkolenia i konferencje. Ponadto prezesi firm coraz częściej planują także swoje spotkania z kontrahentami w innych miejscach niż tylko obręb własnego gabinetu czy biura.
Pomimo gróźb kryzysu gospodarczego, właściciele hoteli, obiektów konferencyjnych, centrów SPA, pól golfowych i innych atrakcji, które mogłyby przyciągnąć uwagę zainteresowanych, nadal prześcigają się w ofertach, a firmy wyspecjalizowane w organizacji tego typu imprez prezentują coraz ciekawsze pomysły.

Jachting motorowy dla biznesu
Sposobów na spędzanie czasu podczas wyjazdów służbowych czy spotkań biznesowych jest tak wiele, jak zróżnicowane są upodobania samych zainteresowanych. Niektórych zadowoli weekend w SPA, a innych ekstremalne sporty lub wieczór w kasynie. Coraz bardziej popularne staje się również pływanie motorowodne. W gronie dzisiejszych biznesmenów spotkać można wielu zwolenników takiej właśnie biznesowej rekreacji. - Wzrost zainteresowania jachtingiem wiąże się przede wszystkim ze wzrostem dostępności do łodzi i jachtów motorowych. Przestały być one domeną jedynie najbogatszych ludzi świata. W wielu miastach Polski i Europy powstają nowoczesne mariny, więc jednostki motorowe stają się powoli stałym elementem również miejskich, urbanistycznych krajobrazów – tłumaczy Krzysztof Dąbrowski, założyciel prestiżowego Yacht & Business European Club. – Wychodząc naprzeciw tej sytuacji, powołaliśmy do życia elitarny klub, w którym ludzie biznesu, kultury, nauki mogą łączyć zamiłowanie do pływania motorowodnego z biznesowymi obowiązkami. YBEC został stworzony po to, aby jego członkowie mogli praktycznie rozwijać swoje zainteresowania, wymieniać się doświadczeniami oraz korzystać z nowego miejsca spotkań i rozmów biznesowych – mówi Krzysztof Dąbrowski. Biznesowy klub jachtowy proponuje kilka rodzajów członkostwa w postaci odpowiedniej karty klubowej. Każda z nich gwarantuje określoną liczbę godzin do wypływania luksusowo wyposażonymi jednostkami, dostęp do bazy wiedzy, uczestnictwo w spotkaniach biznesowych organizowanych wyłącznie dla członków klubu, kursy i szkolenia umożliwiające zdobycie i pogłębianie umiejętności w pływaniu motorowodnym.

Spotkaj się na pokładzie!
Spotkanie biznesowe na pokładzie eleganckiej łodzi motorowej to atrakcja sama w sobie i to nie tylko dla miłośników pływania. Czas spędzony na stylowo wyposażonym, szybkim jachcie gwarantuje wrażenia i przeżycia, jakich nie dostarczają inne sporty. Prędkość, wolność, komfort i wygoda – takich warunków nie zapewni nawet najdroższa restauracja czy luksusowy hotel. – Łodzie i jachty motorowe oddane do dyspozycji naszych klubowiczów to wyjątkowe jednostki, dopracowane w każdym szczególe. Pod względem techniki, estetyki i bezpieczeństwa spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania – podkreśla Krzysztof Dąbrowski.

Oferta rekreacyjno-rozrywkowa przeznaczona dla biznesu jest dziś naprawdę szeroka. Można wybierać spośród wielu opcji i atrakcji, którym przyświeca nadrzędny cel – łączyć przyjemne z pożytecznym. W tą ideę idealnie wpisuje się również obecnie coraz bardziej modny i popularny jachting motorowy.
20-04-06 07:12:03