X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Przedpremierowe zdjęcia Focusa RS 2009!

Ford Focus RS 2009
Przedpremierowe zdjęcia

Jako pierwsi w Polsce prezentujemy Państwu przedpremierowe zdjęcia Forda Focusa w najmocniejszej wersji RS, które kilka godzin temu przedostały się do Internetu.

Premiera oficjalna wersji studyjnej nastąpi dopiero 23 lipca podczas London Motor Show. Na ostateczną wersję produkcyjną trzeba będzie najprawdopodobniej zaczekać aż do jesiennych targów motoryzacyjnych w Paryżu. Zdjęcia które publikujemy poniżej są w 99% oficjalne. Ukazały się najpierw jako niewyraźne skany na belgijskich i holenderskich forach miłośników Forda. Początkowo sądzono że to tylko sprytna robota grafików, którzy wykorzystując program Photoshop umiejętnie nadali Focusowi RS seryjnego wyglądu zapominając choćby o umieszczeniu w aucie kierowcy!

Jednak wkrótce potem belgijskie przedstawicielstwo Forda ostro zareagowało na pojawienie się zdjęć na stronach klubowych Focusa, nakazując ich usunięcie. Jak się okazuje prawdopodobnie pochodzą one z zamkniętego dla dziennikarzy przedpremierowego pokazu dla dilerów i są to przygotowane przez Forda zdjęcia - idź pod ten adres http://domymax.pl/ wersji studyjnej auta, którą zobaczymy 23 lipca w Londynie.

Ford Focus RS 2009
Focusa RS 2009!

Autor: PM
Źródło: Cosworth Kid, CarSpyNet
Źródło: mototarget
18-12-04 07:15:03