X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Runy - fałszywa przyjaciółka cz.I

Dzisiaj opiszę, jak trzy Runy: Laguz, Ansuz i Isa nauczyły młodą kobietę wnikliwości i przezorności. Poprzez swoją wymowę określiły charakter koleżanki i pomogły odciąć się od nieżyczliwej i fałszywej osoby.

Historia z życia wzięta
Wioleta zna swoją koleżankę, Agnieszkę, od jakiegoś czasu. Moja klientka jest matką chrzestną córeczki koleżanki. Odwiedzają się kilkanaście razy w roku. Kilka dni temu znowu się spotkały. Trochę pogadały, ale Aga była jakaś inna, odmieniona, mało życzliwa, szukała "dziury w całym". Ciągle dopytywała się o nową pracę Wiolety. Dawała przykłady innych kobiet prowadzących podobny biznes, którym się nie powiodło, które miały mało klientów i musiały zrezygnować z prowadzenia własnej firmy.
Obie kobiety rozstały się w nie najlepszym nastroju. Wioleta miała w nocy dziwne sny, a w dzień była rozkojarzona i nie mogła przestać myśleć o przyjaciółce i jej zachowaniu.

By odpowiedzieć na pytanie Wiolety – czy przyjaciółka jest mi życzliwa – rozłożyłam karty. W układzie pojawiły się Runy: 21 Laguz (karta odwrócona), 4 Ansuz (karta odwrócona). Układ zakończyła Runa 11 Isa.

runy
Opracowanie: www.4taroty.pl


Te proste, kanciaste znaki bardzo dokładnie odpowiedziały na zadane przeze mnie pytanie. Przyjaźń, czy koleżeństwo pomiędzy Wioletą a Agą są teraz narażone na zerwanie. Obie kobiety mówią "innym językiem", mają trudności w porozumieniu się. Aga z zazdrości zniechęca Wioletę, by nie zaczynała pracy we własnej firmie, bo przyniesie jej to rozczarowanie. Wioleta zaś nie rozumie obaw koleżanki. Dlaczego jej nie wspiera, a wymyśla ciągle jakieś przeszkody.
Wioleta wyczuwa swoim "szóstym zmysłem", że Aga próbuje nią manipulować, ale w jakim celu? Przecież praca Wiolety w niczym nie będzie zagrażać pozycji Agnieszki. Kłótnia przyjaciółek wisi na włosku, a ich przyjaźń została teraz wystawiona na poważną próbę.
"Dlaczego Aga nie jest ze mną szczera" - zastanawia się Wioleta?
Kilka źle dobranych słów, uczucie zazdrości i już chwieje się porozumienie pomiędzy kobietami.
"A może to lepiej, że teraz poznałam prawdziwą twarz przyjaciółki?" - myśli głośno Wioleta. Na razie Wioleta ma mętlik w głowie, ale intuicja podpowiada jej, że koleżanka jest obłudna, że ingeruje w jej życie i pracę zawodową oraz udziela złych rad. Karty Run podpowiadają, że pomiędzy koleżankami nastąpiła chwila zastoju i stagnacji. Aga za wszelką cenę, bez skrupułów i wrażliwości, chce kontrolować rozwój kariery Wiolety. Pomiędzy kobietami wieje chłodem.

Krótkie posumowanie
Jak często zaskakuje nas samo życie, a jeszcze częściej otaczający nas ludzie, każdy z nas przekonał się wiele razy. Zarówno w przyjaźni jak i w miłości lojalność stawiamy na pierwszym miejscu.
No cóż, lepiej mieć mniej przyjaciół, ale takich prawdziwych, życzliwych. Przyjaciel śmieje się razem z nami, kiedy jest nam miło, kiedy osiągamy sukcesy, cieszy się z nami, a kiedy mamy kłopoty, wysłucha, pocieszy.
Moja przyjaciółka niedawno napisała mi w wiadomości tekstowej piękne słowa: "Przyjaciel to ktoś, kto podniesie nam skrzydła, kiedy my sami zapomnieliśmy jak latać".

Runy szczerze i dobitnie określiły stosunki panujące pomiędzy Wioletą a Agnieszką. Poradziłam Wiolecie, aby weszła w stan medytacji i z Aniołami Oczyszczenia spaliła w fioletowym ogniu wszystkie złe powiązania, myśli i intencje Agnieszki. Zaproponowałam też, by obie kobiety pod medytacyjnym wodospadem zmyły z siebie złe energie. To, co Wioleta zobaczyła w medytacji opiszę w następnym artykule.

Pamiętajmy, że złe emocje uszkadzają naszą aurę, dziurawią ją i w efekcie zaburzają energetykę naszego ciała, uczuć, umysłu. Zupełnie niepotrzebnie. Oczyszczajmy więc nasze emocje i negatywne myśli, a będziemy żyć długo w bogactwie i szczęściu.

Elżbieta Ellis
Źródło: www.4taroty.pl
17-09-18 06:35:34