X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wazzzup – teraz już wiesz

Z kim spotyka się Christiano Ronaldo? Co tym razem włożyła na siebie Paris Hilton? Czy bohaterowie sagi ,,Zmierzch" na pewno są parą? W świecie show – businessu codziennie coś się dzieje, a program Wazzzup pozwala na bieżąco śledzić poczynania wszystkich celebrytów.

Wazzup emitowany był początkowo na antenie radia Eska. Niedługo potem fani spragnieni najnowszych plotek mogli na własne oczy ujrzeć swoich idoli w najciekawszych i najzabawniejszych sytuacjach na antenie telewizji muzycznej Eska TV. Program emitowany codziennie o 15.30 i prowadzony na zmianę przez Yoankę i Stajniaka podsumowywał najbardziej interesujące wydarzenia z każdego dnia. Uzupełnieniem krótkich informacji czytanych przez lektora były zawsze ekskluzywne i rzadkie zdjęcia znanych i lubianych celebrytów.
Eska TV Wazzzup
Opracowanie: Eska TV

Teraz każdy, kto chce być na bieżąco z rynkiem show – businessu, a nie ma czasu śledzić codziennie poczynań swoich idoli, od 1. września może być spokojny o poziom poinformowania. W każdą sobotę o 14.00 czekać na nas będzie solidna porcja plotek i ploteczek w nowym programie Wazzzup Podsumowanie Tygodnia. Przez godzinę Kaśka i Stajniak plotkować będą o gwiazdach większego i mniejszego formatu, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Dzięki niepowtarzalnym materiałom filmowym dowiemy się jak z bliska wygląda twarz Kate Moss oraz kim jest nowy narzeczony Lindsay Lohan. Dodatkowo, aby zasięgnąć najnowszych informacji z pierwszej ręki, w programie Wazzzup emitowane będą wywiady z gwiazdami, uzupełniane najnowszymi klipami.

Jeśli jednak ciągle spragnieni jesteśmy newsów z wielkiego świata, zawsze możemy odwiedzić stronę , gdzie na bieżąco aktualizowane są informacje, zbierane skrupulatnie przez reporterów Eska TV. W zakładce GWIAZDY możemy wybrać postać, która szczególnie nas interesuje i przeczytać plotki z ostatnich kilku tygodni na jej temat. Dział LOOPA natomiast bezlitośnie odsłania prawdziwe oblicza gwiazd, które bez retuszu nie prezentują się już tak imponująco jak na okładkach czasopism kobiecych.

Rozwinięta forma programu – wydłużona i wzbogacona o nowe elementy ma za zadanie dostarczać naszym widzom najświeższych informacji ze świata celebrytów, mówi Igor Nurczyński, Dyrektor programowy Eska TV. Teraz każdy z oglądających będzie wiedział na bieżąco kto, gdzie, z kim i dlaczego, a show – business, ewoluujący ostatnio w zaskakująco szybkim tempie na pewno dostarczy nam wiele rozrywki.

Wazzzup Podsumowanie Tygodnia oglądać można w każdą sobotę od 14.00 do 15.00 na antenie Eska TV.
18-06-22 15:20:09