X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

"Piksele" – komedia Jacka Lusińskiego

Piksele
Opracowanie: VIVARTO
28 maja pojawią się w kinach "Piksele" – komedia Jacka Lusińskiego. Skandalizujące zdjęcie, sensacyjny tytuł i trzysta słów, które wystarczą, by opisać rzeczywistość. Świat przedstawiany w tabloidach opiera się na prostych schematach. Często najpierw powstaje zdjęcie, do którego dopisuje się historię. Im więcej emocji, sensacji i skandalu - tym lepiej.

Film "Piksele" z przymrużeniem oka prezentuje absurdalne sytuacje, które odpowiednio przedstawione, często trafiają na pierwsze strony codziennych gazet.

Piksele Andrzej Grabowski
2Kiedy Alicja (Anna Cieślak) – młoda i piękna fotoreporterka popularnego dziennika postanowi zrobić zdjęcie życia, nikt i nic nie stanie jej na przeszkodzie. Wystarczy telefon z aparatem fotograficznym. Wszystko, co spotka na drodze, może stać się tematem na pierwszą stronę: aktor, który potknął się na schodach (zobacz więcej na ten temat tutaj) ("Znany aktor znów nachlany!"), letni domek gwiazdy ("Przed czym się ukrywa?") czy były ubek koczujący w lesie ("Poznał największe tajemnice polskich gwiazd"). Gdy telefon Alicji, w niecodziennych okolicznościach, trafia w ręce pracowników izby wytrzeźwień, okazuje się, że życie potrafi pisać znacznie dziwniejsze scenariusze!

Piksele
Piksele

Scenariusz i reżyseria: Jacek Lusiński
Produkcja: Polska 2009
Gatunek: komedia
W rolach głównych: Anna Cieślak, Mieszko Barglik, Olga Bołądź, Andrzej Grabowski i Kayah, Eward Linde – Lubaszenko, Adam Ferency, Zofia Merle, Bartek Topa, Mateusz Damięcki, Dorota Stalińska, Marian Opania

Premiera kinowa: 28 maja 2010
Dystrybucja: VIVARTO
Źródło: Seisei Communications
22-05-18 07:01:31